Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok titeket szolitottak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket szolitottak mar le utcan?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy ismeretlen srac.

Milyen szituba törtent?

Lett folytatasa?

Mennyi idösek vagytok?


tegnapelőtt 17:39
 1/9 anonim válasza:
87%
Előfordult buszmegállóban, fagyizásnál meg úgy is hogy csak a telefonom néztem. Volt olyan aminek lett folytatása. 16.
tegnapelőtt 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, volt rá példa, és lett folytatása. 46N
tegnapelőtt 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Engem normálisan még nem, csak a tipikus parasztok.
tegnapelőtt 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Lildben kerestem a rohadt sültkrumpli szószt és hirtelen egy srác leszólított. Aranyos volt meg minden megdicsérte a hajam és mondta hogy gyönyörű vagyok. Sajnáltam mert foglalt vagyok
tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, leszólítottak már párszor, de sosem lett folytatása. Leginkább az utóbbi időben történtek, amikor már volt párom.

Milyen szituban? Olyan többször volt már, hogy valaki megjegyezte az utcán, hogy szép vagyok (volt amikor a bkk ellenőr...), de ez szerintem nem leszólítás. De pl egyszer egy srác a buszon azzal jött, hogy tudok-e adni neki zsepit, de kb az elejétől kezdve evidens volt, hogy nem ez volt a fő célja.

19/L

tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Csajok akik válaszoltatok. Titeket is bombáznak most priváttal?
tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem.
tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
38%

Igen szolitottak le már többször. Főleg akkor amikor nem utcai ruhában vagyok hanem edzésről megyek haza, leggings stb. Ilynekor gyakrabban jönnek oda a pasik. nem mindig örülök neki, főleg ha valami prosztó s@gg akar bemászni a bugyimba.

De volt már pár kellemes csalódás is, főleg idősebb pasikkal, ők tudják hogy kell udvariasan mégis kedvesen közeledni. Ezeknek mindig pozitív kimenetele volt :P

17L

tegnap 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó már csak az a kérdés hogy tudtál írni suli időben, telefon elvétel után 🤣
tegnap 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!