Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket szólítottak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket szólítottak már le az utcán?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy reagáltatok? Lett belőle valami?

Kort is írjatok légyszi


2021. máj. 13. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Engem elég sokszor szoktak. Egyszer volt belőle randi, de utána visszautasítottam.

17

2021. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor előfordult, meg fordulna is élő, ha hagynám. De nem tartom szerencsésnek így ismerkedni, és az esetek többségében igazam is van.
2021. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, igen. Azt hiszem, két olyan alkalom volt, amikor eljutott a dolog a beszélgetésig, de egyik srác sem volt igazán szimpi, így még csak randi sem lett belőle.
2021. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 akkor mit mondasz hol ismerjek meg lányokat?
2021. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 nem a kettes vagyok. De van benne valami, nekem se a kedvencem az ilyen ismerkedés. De ez nem azt jelenti, hogy feltétlen elutasítom ha nagyon szimpi akkor persze, hogy nem.Egyébként suliban/munkahelyen lehet ismerkedni, bár gondolom erre már rájöttél :D és ha ott nincs nagyon senki akkor mittomén bárhol de ez se gáz
2021. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban nem gyakori már ez a formája az ismerkedésnek, pedig ennek annyira megvan a varázsa.

Engem már szólítottak le egyébként, és csak pár alkalom erejéig találkoztunk, mert kiderült, hogy nem igazán passzol az értékrendünk, de egyébként ha valaki leszólít és azt kulturáltan teszi, akkor biztosan nem fogom visszautasítani.

2021. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!