Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elkérte az instám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elkérte az instám és utána igy viselkedik az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tök aranyos volt, odajött hozzám stb. Aztán ráírtam ,hogy szia. Nem voltam agressziv sőt korábbi hibákból tanulva hidegen indítok mindenkinél, de viszont érdeklődően meg amennyire tudok érdekesen. Ő mégis ilyen 1 szavas válaszokat írt, így amikor ő nem kérdezett semmit én sem tettem fel egymás után a sokadik kérdést hozzá. Alig váltottunk üzit és abbamaradt a beszélgetés. Nem azért megy oda valaki valakihez mert érdekli? Kicsit olyan fura. Szép lány rengetegen követik de ő meg alig követ valakit instán (gondolom nem rutin neki ez hogy fiukhoz járkál), meg aranyosan is jött oda , cuki volt . Aztán meg az első üzitől fogva olyan semlegesen írt.
szept. 16. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy jobban szeret élőben beszélgetni, vagy csak szimplán növelni akarta a követői számát.
szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Kellett neki a követő mivel látta hogy egy balfék vagy
szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Jól be etetett téged...
szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De engem követ xdd
szept. 16. 23:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem mi nem érthető xddddd
szept. 16. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszett neki valami a profilodon. Pl nincsenek képeid,túl sok lányt követsz,ilyesmik,vagy egyszerűen meggondolta magát. Legegyszerűbb ha megkérdezed,a beszélgetés úgyis halott szóval nem veszítesz vele semmit
tegnapelőtt 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gyakorlott ebben, van egy instája és kész, de nem ezzel tölti a szabadidejét, ha való életbe normális veled akkor bejössz neki
tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hívd el valahova. Ebből jobban kiderül az is, hogy te akarsz valamit és a reakciójából az is, hogy vele mi van. Ha erre is csak egy szavas igent mond itt az is elég sokat jelent.
ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!