Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszek sok fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszek sok fiúnak?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már ebből sajnos kellemetlen eset mert volt olyan hogy volt egy srác és mindegyik haverjának tetszettem, volt olyan is hogy egy srácnak a testvérének is tetszettem. És akkor ezàltan ez így elég kellemetlen. Csak azt nem értem miért van ez...

szept. 15. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jól nézel ki és/vagy jó a személyiséged
szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen rejtélyes dolog nincs ebben...annyi az egész, amit #1-es írt.
szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, sokat mutatsz magadból, és/vagy szép az arcod.

Nem az eszedért, vsz.

szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Más fiúk/lányok örülnének, ha legalább 1 embernek tetszenének valaha, te meg itt panaszkodsz gyakorin XD
szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekes egyébként de nem öltözök kivágott ruhákban és nem öltözök feltűnően.
szept. 15. 11:27
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 nem panaszkodok

Örülök neki

Viszont nem tudom hogy most csak szórakoznak e vagy ennyire jól nézek ki

szept. 15. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Gyakran elofordul az hogy a csaj testileg hamarabb beerik mint szellemileg. Nálad is ez a helyzet csak most nem érted.
szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 akkor mond el miért van ez ami a kérdésemben szerepel
szept. 15. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert a stílusodban - akár akaratlanul is - mindenki felé küldesz olyan jeleket, ami "elvarázsol", vonzalmat ébreszt.

Nem kell ehhez kivágott ruha, fú de jól kinézni. Humor, kisugárzás... is megteszi. Valami olyasmi, hogy egy viccnél mindig valakivel összekacsintasz, aztán mindenkivel, és ezt mindenkit levesz a lábáról. Vagy mindenkivel egy kicsit mélyebben is beszélgetsz.

szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az is eszembe jutott, hogyha elmélyülnél az önismeret kérdésében, és feltennél magadnak egy kérdést, aminek alaposan utánajárnál, és őszintén, szabadon megválaszolnál, talán jobban megértenéd magad, és így boldogabb lennél.

[link]

szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!