Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek ennek a fiunak? vagy milesz ebből szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel interneten ismerkedtem meg valami random csoportba ahol össze is vesztünk elég csunyán, uttána felhivott ahol ugyanugy veszekedtünk de igy a semmiből, és a végén meg amugy valahogy le nyugodtak a kedélyek és elkezdtünk normálisan beszélgetni, benne volt az egyik baratnom a beszelgetesbe es ugy beszeltuk meg hogy ezzel a baratnommel en hivasba alszok mar azelott mi egyutt neztunk horror filmet, vegul a baratnom kilepet a hivasbol, de ez a fiu bent maradt velem h ne feljek es hivasba aludtunk, ugy h ezelott meg veszekedtunk igy kezdodott az egesz. Fura gyerek nagyon amugy, másnap meg ugyanolyan köcsögösen viselkedett mint az elott nem tudtam rajta ki igazodni, uttana megint veszekedtunk es letiltott majd valahogy megint osszehozott minket az elet es megint elkezdtunk beszelgetni, volt egy hosszu hivasunk amibe olyan dolgokat mondott el nekem amit még senkinek, eleg egoista a pali igy furaltam h nekem elmondja, de mondta is hogy ezt senkinek nem szokta elmondani, meg van beszelve hogy jovoheten talizunk meg o hivott el meg most nagyon akar, de nemtudom hogy mik a szandekai meselte h az exe aki az elso baratnoje volt ngyon megbantotta es hogy azota nem tudd szerelmes lenni, de velem megis beszelget, haveromnak amugy akirol nem tudja h elmondja nekem h miket beszelnek, neki azt irta hogy pont azer jovok be neki en mer en nem futok uttána, nem egyből veszem fel a telefont, de nemtudom ezek a jelek alapján lehet tényleg tetszek neki? Sokszor hivott, irogat folyamatosan a talikat mondja de valahogy nem bizok benne

júl. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, ne egyél meg, de kielemzem a mondandódat, utána a döntés úgyis a tiéd. Mindegyikhez hozzáfűzöm a gondolatom, a végén meg véleményt, összegzést.

1. mondat, ami szemet szúrt: ,,össze is vesztünk elég csunyán" Hogy csináltátok hogy egyből összevesztetek?

2. mondat: ,,ugyanolyan köcsögösen viselkedett" Míly meglepő, legalább nem változott meg éjszaka.

3. mondat: ,,eleg egoista a pali" Hát igen.



Szóval így többször végigolvasva összeállt egy kép bennem. Nem fogok elméleteket felállítani, de így gondolom.


A, Vagy nagyon egoista a pali, akinél az exe nem bírta ezt elviselni, ezáltal megmondta neki hogy változzon vagy vége, ezzel megsértette az egóját. Nem változott semmit, így Veled is ezt fogja csinálni.

B, Normális pali volt, csak az exe megbántotta ezáltal befordult és egoista lett, így jártál vele.


Amiket leírtál, nekem nem lenne hozzá gyomrom, faterom szerint ,,AKi bánt az nem szeret" Hogyan tudtok egyből összeveszni kibékülni, kb 2x egy nap alatt úgy hogy nem is ismeritek egymást. Ha meg annyira összevesztetek, miért nem kérdezted meg tőle mi a baja neki Veled?


Megértem a bizalmatlanságod, a környezetemben is vannak ilyen sztorik, szerintem bűzlik az egész dolog.


Amit tanácsolok, vagy megszakítod vele a kapcsolatot, vagy megbeszélitek, mivel ez nem fog működni és húzzátok egymás idejét vele.

júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj a fiuval hogy egyet gondol kettöt fordul, egyszer normális kedves, aztán ra jon valami, azt meselte nekem h az exe letiltotta de mai napig irogat neki hogy szereti annak ellenere h letiltotta a lany őt meg lett uj baratja, visszont ennek a fiunak nem lett uj baratnoje, egyszer azt irja a haveromnak h teljesen mas lany vagyok mint a tobbi es h komolyan gondolja velem, uttana ra jon a palira egy katt, es elkezdi h o amugy csak hulyeskedik semmitse vesz komolyan, mintha több szemelyisege lenne, fura nekem
júl. 12. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Horror filmet néztek? Nagyon menő. Hány évesek vagytok 12?

Egyelőre hagyjátok ezt az érdeklődést egymás iránt mert éretlenek vagytok.

júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sose kezdj el ilyennel semmit. Ez a gyerek mentálisan beteg ezzel az ide-oda viselkedésével. Sosem fogod tudni, hogy mikor lesz veled bunkó, esetleg még bántalmazó is, mikor kever le pár pofont, mert éppen olyan kedve lesz. Kedves meg mindig csak addig lesz, amig szét nem teszed a lábad (pl. majd én átmegyek hozzád, megvédelek a horrorfilm után, összebújunk, rendben? Aztán másnap meg totál bunkó)

Szerintem nagyon felejtős az ilyen egyéniség. Keress valaki normálisat.

júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!