Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit akarhat a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akarhat a lány?

Figyelt kérdés

Az egyik régebbi exemről van szó. Pár éve szakítottunk, nem volt csúnya szakítás, néha ráírunk egymásra de ez csak ilyen "velem minden oké, veled is? Szuper." kaliberű beszélgetés.


Viszontpár napja írt, tök lelkesnek tűnt, kommunikatívabb volt mint eddig. Én az elején kicsit ávolságtartóbb voltam, de utána beadtam a derekam, beszélgettünk egy jót. Ez ment pár napig, nem ült le a beszélgetés, de egyszer csak a semmiből megszűnt válaszolni.


Ez most így mi? Nem akarok tőle semmit, nem is esik különösebben rosszul, de furdalja az oldalam a kíváncsiság, hogy ilyenkor vajon mi zajlik a másik fejében? Mert még érthető is lenne ha én írok rá, nem akar beszélgetni ezért otthagy, de ő kezdte.


szept. 5. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Millió oka lehet, de tényleg kár vele foglalkozni. Majd ír, ha akar.
szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez ember függő mi okból csinál ilyet

De szerintem lányoknál, különösen ilyen esetekben szimplán a tesztelés áll a háttérben. Teszteli, hogy te mit lépsz, érdekel-e, keresed-e, stb.

szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!