Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat, illetve érdeklem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat, illetve érdeklem ? Nem értem a fiút

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nyár elején kavartam egy buliban és utána elkezdtünk instán beszélgetni (azóta us minden nap kb), 5 órára élünk egymástól.

Tegnap találkoztam vele azóta először, budapesten tanulok és ő feljött a barátaival bulizni.

Ő (miattam) korábban jött budapestre, hogy tudjunk kettesben lenni, majd a barátai csatlakoztak. Nagyon aranyosak voltak mind.

A fiú olyan szótlan és érdektelennek tűnt. Nem sokat beszélt a “randin” tök gyorsan sétált, amikor leültünk kávézni csomószor nem is az, hogy nem rám figyelt, de minden kisebb hangra odafordult, stb.

Nem is tudom mondani, hogy izgult, mert amikor kavartunk (jó mindketten részegek voltunk), de ő józanon is tök nyílt volt és közvetlen. Amint megjöttek a barátai sokkal többet beszélt, felszabadultabb volt, poénkodott ilyenek. Mondjuk akkor már sokat nem beszéltünk mert ők keresték a szállásukat, oda elkísértem őket majd mentem haza a kolimba.

Csak egy rövidke ölelést adott, kb amit a “mindjárt jövök előtt” adsz, nem valszeg max hónapok múlva találkozunk megint😂

Este, ahol voltak bulizni pedig kavart egy lánnyal, egy barátnőm mesélte aki látta a srácot, borzasztó részeg volt elvileg és kb 10 percig kavartak.. mi annak idején egész este szinte.

Majd a barátnőm hallotta a beszélgetést a haverjával, azt mondta mégegyszer fel sem ismerné kb a lányt meg.

Olyat nem hallott, hogy megbánta volna vagy valamilyen formában tekintettel lenne rám (úgy értem, hogy mással kavar, miközben velem randizott pár órával előtte)

Reggel persze írt, hogy nem akarunk-e gyorsan még találkozni mielőtt hazamegy. De nem értem rá. Nem is tudom, hogy bánom-e vagy nem.

Mindenesetre fura, mert a randi éd a kavarás alapján nem akarhat semmit, viszont eljött korábban csak miattam és reggel azonnal írt, hogy milyen volt a buli, tök jó volt a hely stb


19 évesek vagyunk



2021. szept. 19. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Volt olyan lány az életemben, aki folyamatosan jeleket küldött, ezért meg mertem volna rá esküdni, hogy bejövök neki. Mint kiderült, csak barátként tekintett rám.

Lehet, hogy ennél a srácnál ezek a barátság jelei, és nem akar tőled semmi komolyabbat.

2021. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet, mert amúgy sosem utalt úgy konkrétan arra, hogy ő annyival többet akarna mint barátság. Egyszer megkérdezte, hogy “hová fog tartani a beszélgetés”, én mondtam, hogy örülnék ha lenne ebből több, ekkor mondta ő elöször, hogy ennek örül vagy valami ilyesmit
2021. szept. 19. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor sajnálom, de valószínüleg csak barátként tekint rád.:(
2021. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen :) valószínűleg amúgy sem lenne jó ötlet a távkapcsolat, lehet őt ez riasztja el. Sajnálom, mert nagyon helyes és aranyos srác. Beszélgetni még beszélgetek majd vele, aztán majd kiderül
2021. szept. 20. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Aligha fogtok kitartani egymás mellett.
2021. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát ez sajnálatos… nagyon összezavarodtam, es elkeseredtem. Mindig is nehezkes dolog volt nekem a “pasizás”, végre azt hittem valaki.. de ahjj
2021. szept. 20. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért nehogy feladd a küzdelmet!

Az élet nemcsak mézesbödön, hanem kitartó harcok sorozata.

Ne keseredj el, hanem továbbra is figyeld a fiúkat. A kiszemeltnek sokat légy a közelében, szólítsd meg valamilyen indokkal, mosolyogj rá (egyelőre csak mosolyogj), ha a barátnőiddel vagy, akkor egy enyhe kacajt is megengedhetsz (amikor ők is nevetnek valamin), hogy ő is meghallja, felfigyelhessen rád. Figyeld a többi lányt, hogyan csinálja.

Szorítok Neked!

2021. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!