Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egész éjjel nem írt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikaslany kérdése:

A barátom egész éjjel nem írt vissza, közben instán 208-ról 218-ra nőtt a követettek száma, vagyis anotalkozott! Éjjelre ignorált. Letiltsam?

Figyelt kérdés
Mikor számon kértem, azt mondta hogy ez zaklatás. 13-15 éves lányokat követett, nekem meg nem írt vissza. :)

aug. 13. 01:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

Az anotalk jó ideje üres. Én pl 8 hónapja senkit se találok rajt

Ahogy írsz és viselkedsz, szerintem a 13 évesek se kezelik így a helyzetet

A pasit meg dobd ki és keress olyat, aki tisztel.

Ha tanács kell írj rám.

aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Na figyelj ide tegnap elmentünk egyet mozizni szóval nem kell új pasi
aug. 15. 20:42
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
22. Ja... Tegnapelőtt még azon filóztál, hogy letiltsad-e. De egy mozi mindent helyrehozott, értem. Meg is beszéltétek ezt a problémát, vagy két nap után megint jön a kövi kérdés?
aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

29 évesen hogy lehet valaki ennyire óvodás szinten jézusom XD

Amíg nem tudtam a korod, tippeltelek vagy 12 évesnek XDD ilyennek nem is kéne párkapcsolat, az intelligenciáját kéne inkább felfejlesztenie kicsit :D

aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
24 úgy 29 éves, ahogy én vagyok a pápa
aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!