Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány volt és milyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány volt és milyen?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem, hogy nektek hány kapcsolatotok volt idáig és hogy miért szakítottatok (ha így történt). Milyen volt a kapcsolat, hogyan gondoltok a másik félre? (Szakítás előtt és után is)

júl. 24. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
még soha nem volt senkim 21F
júl. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nulla.


17F

júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 milesahegyrol._ ***** válasza:

Életem során 1 barátnőm volt, viszont a kapcsolat alatt is lekezelően bánt velem. 1.5 hónap után szakítottunk, borzalmas volt.

16/F

júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatom volt korábban. 17 évesen jöttem össze a sráccal ő már akkor 20 éves volt. Gyerekkori szerelmem volt, egészen 12 éves korom óta tetszett nekem. Idővel barátok lettünk aztán alakult át a dolog. Barátként jobbak voltunk utólag azt gondolom. A kapcsolatunk kb. 1-3 hónapig volt jónak nevezhető utána elkezdődtek az állandó balhék. Ennek ellenére több mint két és fél évig együtt voltunk. Egyáltalán nem szabadott volna eddig húzni ezt a kapcsolatot, viszont nekem ez volt az első kapcsolatom és elképesztő módon féltem a szakítástól vagy attól, hogy egyedül maradok. Végül a folyamatos csajozása, más lányokról tárolt meztelen képei után sikerült befejeznem vele a kapcsolatot. Elképesztően toxikus ember volt, de erre csak így utólag jöttem rá amikor találtam egy olyan embert aki tényleg megbecsül. A jelenlegi és terveim szerint az utolsó párommal is több mint két és fél éve vagyok együtt, hamarosan elkezdjük a közös életet.
júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg az első kapcsolatom tart, már 1,5 éve vagyunk együtt.

18/L vagyok, ő 19/F

júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!