Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hány volt és milyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány volt és milyen?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem, hogy nektek hány kapcsolatotok volt idáig és hogy miért szakítottatok (ha így történt). Milyen volt a kapcsolat, hogyan gondoltok a másik félre? (Szakítás előtt és után is)

júl. 24. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Még nem volt senkim.


16/F

júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok a 3. kapcsolatomban

Az 1. tipikus általános iskolás 2 hónapos "szerelem" volt, elég szarul ért véget.

A 2. egy 2 hetes fellángolás volt kézenfogva járkáltunk meg elvoltunk sütizni/mozizni és rájöttünk, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Vele mai napig jóba vagyok egyébként így 2 év után is

És most 4 hónapja együtt vagyok a jelenlegi (és remélem utolsó) párommal

júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatom volt, ami még van is szerencsére.
júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Egy volt és borzalmas. 19/L
júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Lelépett egy másik fiúval. Nagyon szerettem, szakítás után is sokat gondoltam rá szeretettel, de nemrég véletlen találkoztunk az utcán (szakítás óta először) és borzasztóan viselkedett, most alakultak ki a negatív érzelmek. 17/F
júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
A kérdezőnek volt már kapcsolata?
júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt biza nem egy. Csak puszta kivancsiság a kérdés
júl. 24. 12:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb kapcsolatom indított a nagy világnak úgymond, rosszul váltunk el nem is beszélünk, de már úgy hallottam megbékélt ő is és én is. A második mondhatni jól ért véget beszélünk is de csak húztuk egymás idejét. Amibe most vagyok hát részemről nem ennek indult szerelmes se vagyok, de valamiért mégis már előre tervezünk. Ki érti ezt.😃
júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat
júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly még nem volt, valószínűleg nem is lesz. Nincs türelmem az emberekhez és elegem van hogy mindig nekem kéne változnom, hogy elfogadjon akárki is 🤔🤷‍♀️
júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!