Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a fiún?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a fiún?

Figyelt kérdés

18 éves. Folyamatosan magáról beszél, egoista, játsza az eszét.

Sokszor észrevettem rajta hogy ha pont hallgatom ahogy áradozik valamiről és csak ráteszem a kezem a vállára , rámosolygok akkor megszeppen ,mint valami kisfiú és picit zavarban van.

Ha rám akarja tenni a kezét akkor látom rajta ,hogy alig meri.

Van mikor eltaszít magától van mikor szorosan oda húz.

Nagyon tiszteletlen tud velem lenni, alig beszél az érzéseiről. Sokszor kifogásokat keresett,hogy találkozzunk. Ezt miért csinálja?



júl. 10. 20:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor észrevettem higy csak néz szótlanul, és ha megkérdezem miaz akkor nem mondd semmit. Egyébként ismerkedünk...
júl. 10. 20:04
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
e van
júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
pedig nekem ugy tünik hogy kitudsz igazodni rajta
júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
De amúgy minek neked egy egoista csávó?
júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura alak, szerintem hagyd :D
júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kerüld el.
júl. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle gazdak csavot keress ne hüyét
júl. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valszeg csak fel akar vágni előtted, fényezi magát, meert valójában nincs sok önbizalma
júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Több szempontból is gáz a srác, én nem foglalkoznék vele, és neked is ezt tanácsolom.

Tiszteletlen

Nem tudja kezelni az érzéseit

Egoista

Megjátssza megát

Nyilván nem is őszinte


Kösz, én kihagynám azokat a lelki, érzelmi és esetleg testi sérüléseket, amiket később okozna nekem, nemhogy még én szaladjak érte házhoz!

júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

...Tehát szakítanék vele, és ezt jobb nem húzni. Csak annyit mondani, hogy Gondolkoztál a kapcsolatotokon, és úgy látod, nem vagytok összhangban, szakítasz vele, és reméled, hogy megtalálja az igazit. Ha kérdezi, hogy miért, elmondhatod, de akkor se adj neki újabb esélyt, mert hosszútávon nem fog változni, csak rövidtávon alakoskodik esetleg.


De minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.

júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!