Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, h valaki ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h valaki ennyire fiatal legyen a kroa ellenere ?

Figyelt kérdés
Van egy tarskereso. A csaj allitolag 18 de a kepen egy bumfordi (unott pofat vago vagy ilyesmi) csaj lathato. De nekem annyira gyereknek tunik. Valami elkepeszten kiakaszto nekem valamiert :D Olyan jo fejlett 12-nek nezem. Persze vannak kicsik akik irnak egy nagyobb kort, h tudjanak ide regisztralni de ez az eggyik kulonlegessege ennek az oldalnak, hogy a leg kisebb meg adott korhatar 16. Ha en 12 lennek akkor inkabb teszem, hogy 16 vagyok mint a 18-at. Vagy ennyire nincs tisztaban a kulsejevel, h kis gyereknek nez ki ?

júl. 6. 03:49
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi az a “kroa”?
júl. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kora...Bocs, hogy elirtam! De a kerdest is maskepp kellett volna fel tegyem.

A latszolagos kora ellenere---Talan igy jobb lett volna!

júl. 6. 04:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos fiatalabb mint a minimálisan regisztrálható korhatár. De ha kapásból annyira ellenszenves akkor mit szeretnél tőle? Az ilyenen, pláne ha még unott arcú akkor azonnal lapozni szoktam. Egyébként meg is kérdezheted hány éves és természetes fotót is mutathatna magáról ami lehet hogy nem is lenne ellenszenves.
júl. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik több évvel fiatalabbnak látszanak a tényleges koruknál. Így a képet nem látva csak tippelni tudunk, annak pedig semmi értelme.
júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg igazolta magát, mert az ilyeneket jelenteni szokták.
júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat en semmit se akarok. Nem Magyarban lakok, a csaj meg szerintem nem az en orszagomban lakik. Csak olyan ismerosnek is tunik. Azt hiszem or karikaja is van. Nagyon fura az egesz szitu...
júl. 6. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Ram ir valaki a nick neveben egyhe pedofiliara hajazo nev....Na pont nem azert irtam ki, h pedoknak ki adjam :D
júl. 6. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan egyszerű. Engem 19 évesen is 11nek néztek. Most 24 vagyok és 16nak hisznek.
júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!