Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki fiatal kora...

Van olyan, aki fiatal kora ellenére kikérte magának, hogy őt csak úgy ismeretlenül tegezzék?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy kortársaimmal (30 körül járok) és a fiatalabbakkal sosem magázódom ismeretlenül sem, munkahelyünkön életkorra tekintet nélkül is tegeződik mindenki, viszont az idősebb ismeretlenekkel magázódni szoktam.

De két fiatal esetében az hogy ismeretlenül se tegeződjenek, nekem manapság roppant furcsa. De biztos van akinek meg ez természetes.


2022. jan. 2. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
En szivessen magazok egy nalam joval fiatalabb nőt, akinek ez a vagya nyugodtan irjon rám !
2022. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

A nővérem mindig puffogott a huszas és a harmincas éveiben hogy hogy képzelik egyesek hogy őt csak úgy letegezik. Most hogy negyven felett van és magázzák, amiatt puffog hogy hogy képzelik hogy öregnek nézik és magázzák :D

Én szeretek mindenkivel tegeződni. Ha velem egykorú kb vagy fiatalabb akkor automatikusan tegezem, ha idősebb nálam akkor csak abban az esetben tegezem le, ha ő is engem.

2022. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ki nem kértem magamnak, de a magam oldaláról ilyenkor szoktam tartani a magázást és általában észreveszik magukat ennek hatására.


Például ha oktatok, nem szeretem, ha a diákjaim tegezgetnek. Nem érdekel, ha valaki az apám lehetne közülük, nem a kocsmában vagyunk.

2022. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!