Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal/kamasz melegek, hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal/kamasz melegek, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
16 f vagyok, eddig nem sok szerencsével ezen a téren. Főleg hb megye érdekelne :D

jún. 26. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A tinder nagyon jól működik mindenkinek, aki nem heteró, ezt az egyik legjobb barátom mesélte. Ő is ott találta meg a párját.
jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#2 18 alatt? 😬
jún. 26. 08:37
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen és nulla tapasztalattal honnan veszed, hogy meleg vagy?
jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#4 azt nem mondtam hogy 0 tapasztalat :DDD

De amúgy se kell ahhoz sok tapasztalat, hogy lássam, hogy mi érdekel

jún. 26. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi tapasztalat kell ahhoz, hogy biztos lehess benne, hogy meleg vagy?
jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
17%
Szia írtam privátban én is hb megye
jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
56%
Keress kifejezetten olyan közösségeket a neten aminek ez a témája, ott majd szerencsével jársz.
jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Versenyzővagyok ***** válasza:
Valaki ebben a korosztályban Pesten passzív???
tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Instagramon, rengeteg srác, férfi rám ír. 😉


16, f

tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én is tudtam nulla tapasztalattal is, hogy meleg vagyok haha, ezt egyszerűen csak észreveszed magadon, sztem heteró pasiknak se kell másik fiúval kipróbálniuk, hogy tudják, hogy az nekik nem pálya.


A Tinder meg Bumble jók ismerkedésre. De az is fontos, keress vmilyen offline csoportot, aszerint, h milyen témák érdekelnek, sport, kirándulás, filmek, stb., sztem nagyon fontosak a plátói lmbgt kapcsolatok is, hiszen ki ért meg jobban, mint aki ugyanazt/hasonló dolgokat él meg, mint te?

A lényeg, hogy támogató, nyitott közeg legyen, ne mérgező, egymást kritizáló emberekből álljon. Tehát fókuszálj arra is, hogy MÉG mi köt össze más melegekkel az identitáson kívül.

tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!