Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy lépjek vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy lépjek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja elkezdtem beszélgetni isntagrammon egy lánnyal. Egy suliba járunk és nagyon megtetszett ezért rákerestem instán. Bekövetettem, ő visszakövetett, de kb csak 1 hónap múlva írtam rá. Nem beszéltünk minden nap (az elmúlt 1 hónapban már viszont majdnem minden nap) beszélgettünk, de ő is folyamatosan érdeklődött utannam szóval nem volt egyoldalú. Én nem vagyok a legbátorabb tipus, de már nagyon szeretnék vele élőben is beszélni viszont ő szerintem fél tőlem vagy nem is tudom hogy neveztem. Mindig amikor szembe megyünk a folyosón állandóan lenéz vagy elnéz oldalra (de nem ilyen lenézően és flegmán, hanem szerintem zavarba jön). Nem volt még barátnőm és így most nagyon nem tudom, hogy mi lenne a helyes lépés (egyébként még szerintem neki sem volt barátja)

a lány 16 éves én meg 17



2023. márc. 14. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkoznod kell vele egy olyan helyen, ahol nem kell sokat beszélni.

Hívd meg elsőnek a büfébe.

2023. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért szoktál neki legalább köszönni?

Ez lenne a minimum.

Egy-két köszönés után mondhatnád neki, hogy szeretnél vele személyesen is beszélgetni.

2023. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen mosolyogva köszönsz neki, megkérdezed tudtok-e valahol találkozni.
2023. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rohand le nagy szerelmi vallomásokkal a kezdeti időszakban, csak beszélgessetek, érezzétek jól magatokat, aztán alakul, ahogy alakul. Ne görcsölj rá, és őt is igyekezz megnyugtatni.
2023. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy kakaóra a büfébe
2023. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!