Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ő mit érezhet/gondolhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő mit érezhet/gondolhat?

Figyelt kérdés

Bekövettem instagramon ő visszakövetett, bekedvelte a képemet (és szerintem azért mert én nem kedveltem vissza azonnal),de utánna kb 1 órával kikedvelte és kikövetett. Úgy voltam vele, hogy mostmár mindegy és bekedveltem én is a képét (úgy, hogy ő már nem követett).

Ezután eltelt kb egy hét és újra bekövetett és 1 storymat beszivezett (azóta egyet sem).

Élőben nem beszéltünk, szerintem azt sem tudja, hogy ki vagyok.

Bocsánat hogy ilyen összeszedetlen lett, én próbáltam értelmesen megfogalmazni de nem tudtam jobban😅

Szerintetek most mit gondolhat rólam?



2023. júl. 10. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát kezdjük mondjuk azzal, hogy te fiú vagy vagy lány?
2023. júl. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon kell tanakodni, hogy mit gondol, hanem egyszerűen rá kell írni.
2023. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én azt gondolom, hogy ez a mostani nemzedék ki fogja pusztítani önmagát, és hogy ez egy teljesen tökéletes megoldás. A természet mindig intézi, amit kell.
2023. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ne légy teljesen életképtelen.

Ha tetszik valaki akkor írj rá/hívd fel/beszélj vele személyesen.


Ez a "beszivecskéztem meg lájkoltam, akkor most szeret egem?" dolog teljes agyhalál.

2023. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jajj elfelejtettem írni én vagyok a lány, 17 éves és a fiú meg 18

Tudom ,hogy nagyon gyerekes meg minden, de egyszerűen nem merek lépni, mert úgy vagyok vele hogy valamiért csak kikövetett de ennek ellenére meg akkor is vissza

2023. júl. 10. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem fogalma sincs mit érez, ezért is csinálja a dolgokat össze-vissza.

Éretlen még.

2023. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az össze-vissza likeolgatás és ki-be követés kb során kb. a 13-14 éves gyerekeknél indít be valamit.

írj rá, ennyi.

2023. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nonameboi ***** válasza:
100%
Semmit nem jelenti ha belikol és ki-bekövet. Bármi lejátszódhat az agyában, de ez egyértelmüen nem jelent semmit.
2023. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A valóságban éld az életedet!
2023. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!