Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek egy lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek egy lánytól akivel beszélek?

Figyelt kérdés
(online beszélgetés)

jún. 25. 18:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"a lányok alapból beszédesebbek, kommunikatívabbak, lelkizősebbek"


Ez meg van mindegyiknél majdnem. Inkább csak arról beszélek, hogy nem nagyon érdeklődnek a fiú/fiúk iránt. Alig kérdeznek tőlük.

Az a legzavaróbb hogy vissza sem kérdeznek.

Például hogyha egy filmről van szó, vagy meg kérdezem mit álmodtál, nem kérdeznek vissza, hogy velem mi van.

tegnapelőtt 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"nem nagyon érdeklődnek a fiú/fiúk iránt. Alig kérdeznek tőlük. Az a legzavaróbb hogy vissza sem kérdeznek. Például hogyha egy filmről van szó, vagy meg kérdezem mit álmodtál, nem kérdeznek vissza, hogy velem mi van."

Egyenesen meg kell mondani nekik, hogy ez zavaró és kész. :) Kommunikáció! Van olyan, hogy a fiúnak jobban megy, de ha egyik se nyögi ki, hogy mit akar, akkor semmi se lesz az egészből. Bár mondjuk sokszor jobb is. :) Sokszor annak a jele az ilyesmi, hogy még nem áll készen a lány a kapcsolatra. Nem szabad sürgetni!

tegnapelőtt 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban is tapasztaltam már...:D

Erőltetni szerintem meg semmi nem jó. Mert onnantól már nem érezném őszintének. de köszi a tanácsot

tegnapelőtt 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Kapcsolatban is tapasztaltam már..."

Hát akkor ott rosszul tette az a fél, aki hiányolta a másik részéről az érdeklődést, hogy egyáltalán elment a "kapcsolatig" (bármit is értünk ez alatt).


"Erőltetni szerintem meg semmi nem jó."

Nem erőltetésről beszélek, hanem nyílt kommunikációról. Egyszerűen annak a közléséről, hogy "figyelj, engem eléggé zavar, hogy te megint nem kérdezed meg, hogy és én vajon mit álmodtam". Ennyi. De akár némi humorral is lehet (de tényleg kedvesen, mosolygósan, őszintén mosolygósan, másképp semmi értelme), hogy pl. "jó, akkor most vegyük úgy, hogy te is megkérdezted, hogy én mit álmodtam, és akkor elmesélem, hogy képzeld, én meg azt álmodtam, hogy ...". :)

tegnapelőtt 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!