Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek egy lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek egy lánytól akivel beszélek?

Figyelt kérdés
(online beszélgetés)

jún. 25. 18:39
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Pár napja
jún. 26. 09:26
 12/34 anonim ***** válasza:

"8 már rákérdeztem minden fontosra néhány plusz ötlet érdekelt"

Nem muszáj ám mindenáron kérdezősködni. Ha nincs több ötleted, ne kérdezz és kész.

jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
29%
1. Ujjazás? Lehet már az öklözést is szereti...😉
jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%

Azt hogy hány kapcsolata volt eddig.

És aztán hogy eddig hány intim dolgot csinált mással. (mármint személlyel)

Azért fogalmazok így mert lányoknál gyakori hogy biszexek kicsit, és lehet hogy lánnyal is volt már csók/szex.


Hogyha nyitott rád, ismerjétek meg minél jobban egymást. De ha látod hogy ő nem nagyon érdeklődik utánad, az nem jó.....

Játszatok is valamit. Pl kérdez-felelek

[link]

Le screenshotolhatod a kérdéseket

jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

"Azt hogy hány kapcsolata volt eddig. És aztán hogy eddig hány intim dolgot csinált mással."

És ha ezekre válaszol, akkor tudjál róla, hogy téged sem fog tisztelni, vagyis a veled való viszonyát is ki fogja majd tárgyalni mindenféle idegenekkel, úgyhogy inkább menekülj, hiszen két ember intim dolga csak az adott két emberre tartozik, senki másra!

Olvasgass itt mondjuk a "depresszió" szóra rákeresve arról, hogy hogyan égnek ki azok, akik a szex körül forgatják az életüket, és hogy mennyi mindent bánnak már.

jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%

15:

De sokaknak számít a másik múltja IS.

És szerintem teljesen jogos ha érdekli, vagy elvárás hogy mondja el ha össze jönnének.


Legalábbis engem érdekelne egy lány múltja, biztosan hogy nem kellene nekem olya aki szét tette már a lábát 10+ fiúnak. vagy cumizott 10+at.

(amúgy nem kell hogy 10 legyen, csak túlzók, akkor sem kellene már ha 3-al csinálta)

:DD

jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%
Nálam az is kizáró ok lenne, ha csinált már intim dolgot úgy fiúval hogy nek voltak együtt.
jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Oké, de a kérdező még csak ott tart, hogy alig ismeri a lányt. Ezek a kérdések valóban fontosak, de egy ilyen kapcsolatban még egyáltalán nem időszerűek. Ha a lány értékrendje olyan, amilyet elvártok tőle, akkor időben ki fog derülni. Ennyire az elején csak az kérdez rá, akinek nem olyan az értékrendje, amilyet ti elvártok a lányoktól.
jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, de a helyedben nem foglalkoznék a párkapcsolattal, ha még azt sem tudod, hogy miket kérdezz a másik nemtől
jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%
#19 ha tudnád a lányok milyenek....:) kb semmit nem kérdeznek a fiútól
jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!