Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek egy lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek egy lánytól akivel beszélek?

Figyelt kérdés
(online beszélgetés)

jún. 25. 18:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Azért ez nem minden esetben van így…
jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Én fel szoktam tenni az alapkérdéseket, hogy ki merre lakik, rákérdezek a korukra, arra, hogy sportolnak-e illetve a tanulási céljaikra és hasonlók. Csupán az érdekelt, hogy valami plusz lérdés van-e amit ti meg szoktatok kérdezni és nekem is érdemes lenne.
jún. 27. 16:10
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"valami plusz lérdés van-e amit ti meg szoktatok kérdezni és nekem is érdemes lenne"

Igen, van: minden, ami még érdekel. És hogy mi érdekel, az attól függ, hogy milyen az értékrendünk. A tiéd milyen?


Mi az, ami szerinted elengedhetetlen egy párkapcsolathoz, mi az, ami kizáró ok, és mi az, ami kb. tökmindegy? Ezeket gondold végig, máris lesz kérdeznivalód.

Pl. mennyire fontos szerinted, hogy mi a kedvenc színe, hogy mi a vallása, hogy milyen pártra szavaz(na, ha lenne szavazati joga), hogy dohányzik-e, hogy tart-e háziállatot és ha igen, milyet, hogy jól kijön-e a szüleivel és a testvéreivel, hogy koránkelő-e vagy nem, hogy szorgalmas és jó tanuló-e vagy nem, stb.


De nagyon fontos, hogy előbb te magad gondold át, hogy konkrétan neked mi az, ami elengedhetetlen, mi az, ami kizáró ok, és mi az, ami tökmindegy, csak aztán kezdjél el kérdezősködni - és tartsd magad az előre átgondolt elveidhez! Ha pl. a gondolkodásban arra jutsz, hogy neked nagyon fontos, hogy ne dohányozzon, mert nem akarsz majd egy hamutartót csókolgatni és/vagy egy tüdőrákos embert ápolni fél életedben, akkor tartsd is magad ehhez, és ha az derül ki róla, hogy ő (talán csak hébe-hóba, de mégis!) dohányzik (vagy legalábbis nem ítéli el, nem tartja gondnak, ha valaki dohányzik), akkor máris keress mást inkább! Annak semmi értelme, hogy úgy változtasd a szempontjaidat, ahogyan ő válaszolgat a kérdésekre, tehát előre legyenek meg a szempontjaid! Nagyon sok olyan ember van a világon, aki nem dohányzik! Ha neked a dohányzás kizáró ok, akkor a nem dohányzók közül válassz, a dohányzók max. barátok legyenek (bár a barát által rákényszerített passzív dohányzást se viseli el mindenki).

jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
#23 nagyon köszönöm! Ment a zöld pipa.
jún. 27. 21:03
 25/34 anonim ***** válasza:

"ha tudnád a lányok milyenek....:) kb semmit nem kérdeznek a fiútól"

Azok a lányok, akiket érdemes komolyan venni, igenis érdeklődnek, mert nem arra készülnek, hogy bárkivel ágyba ugorjanak, hanem vannak szempontjaik az élethez.

jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

25

Hát engem kedvel egy lány, és mindig velem akar lenni, de kb soha nem kérdez semmit tőlem.

jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%

Azt kérdezel tőle amit csak akarsz, ugyanez fordítva is.

Ha valami túl személyes akkor meg nem kell rá választ adni, igazából ennyi

jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"engem kedvel egy lány, és mindig velem akar lenni, de kb soha nem kérdez semmit tőlem"

Akkor esélyes, hogy csak a kirakatba kellesz neki, hogy elmondhassa, jár valakivel, de közben nem is érdekled őt igazán...

jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#28 vagy pedig ő olyan fajta hogy nem kell kérdezni semmit, csak mondani saját magunktól. Legalábbis ő ilyen, lehet neki ez a normális.


De nem egy lánnyal beszéltem már, és a többség nem nagyon kérdez/érdeklődik a fiú iránt.. pedig meg van a szimpátia.

Lehet hogy egyszerűen ilyenek a lányok többsége, nem tudom :D az idősebb nőknél nincs tapasztalatom, ők nem tudom hogy ugyanilyenek-e.

jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Jó, az is benne van, hogy a lányok alapból óvatosabbak, nem akarnak túlságosan nyomulósak, akár bántóak lenni túl sok kérdéssel, stb., de azért ha feltűnően nem érdeklődik, az mégiscsak fura... Mert ugyanakkor a lányok alapból beszédesebbek, kommunikatívabbak, lelkizősebbek, stb. is...
jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!