Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány de ebbe a tanévbe már nem találkozom vele majd csak szeptemberbe,szerintetek mit kéne írjak hogy ne tűnjön furcsának neki?,be jelölném szívesen de lehet az is furcsa lenne számára,kérem csak az írjon aki komolyan ír felém

Figyelt kérdés
jún. 25. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be nyugodtan abba semmi nincs. Ő ismer téged?

Ha nem akkor mindegy hogy mit írsz csak ráírhatsz ismerkedés témájával is.

Ha osztálytársad akkor meg hogy telik a nyári szünet?

jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
tegnapelőtt 21:24
 3/3 anonim válasza:
Írd le neki hogy mekkora sigma vagy és hogy az facebookos képeire szoktad hegyezni a cerkádat, az mindig bejön!
tegnap 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!