Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Írjon az privátot az, aki...

Írjon az privátot az, aki furcsának érzi magát és mondja el, miért furcsa? Mit vált ki belőle?

Figyelt kérdés
23N

2022. szept. 4. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Milyen értelemben furcsa? 🤔
2022. szept. 4. 20:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármilyen értelemben. Te definiálod a saját magad furcsaságát.
2022. szept. 4. 20:32
 3/6 anonim válasza:
Én mindig is furcsa voltam, sosem mentek a szociális dolgok, barátkozás, ismerkedés stb., valamiért mindig csődöt mondtam.
2022. szept. 4. 21:38
 4/6 anonim válasza:
Írd le te nekem.
2022. szept. 5. 09:25
 5/6 anonim válasza:
Heló! Én kimondottan fura vagyok. A környezetem a ruháim miatt tart annak (fiatabb koromban gúnyoltak is érte), mindig teljesen máshogy öltöztem, mint a társaim (nem azért, mert ki akartam volna valaha tűnni ezzel). Aztán az emberek még furának tartanak a viselkedésem miatt, ez is kisebb koromban volt súlyosabb, amikor még kevésbé tudtam "modreálni" magam. Óvodás koromban kezdtem el gyűjteni minden tücsköt-bogarat és dumálni hozzájuk (ez akkor még aranyos volt), aztán ahogy kamaszodtam ez nem maradt abba, alig tudtunk a családdal fürdeni menni mert minden rovart ki akartam menteni a vízből. Sosem féltem egyébként az olyan élőlényektől, mint darazsak, méhek (velük nem is értem mi a baj), poloskák stb, mindig én vagyok aki a sikongó fiúk elől kiszedi azt a szerencsétlen poloskát. Na mindegy tehát ezt a "bogarasságomat" most csak kiemeltem, egy a sok kis furcsaság közül. Aztán ott van az elborult gondolkodásmódom, ez az amit inkább én tartok furának mint a környezetem (miután ezt ők csak a rajzaimon/festményeimen/verseimen/novelláimon át látják, és valljuk be nem sok műértővel hozott össze eddig a sors). Tehát a gondolkodásom kimondottan fura, nem is azzal van a baj, hogy konkrétan bármennyi ideig elvagyok a fejemben és bármikor annyira ki tudom zárni a külvilágot, hogy a hideget sem érzem (jó lehet ez is picit furi, de a "művészlelkek" elv ilyenek), hanem hogy néha rákattan az agyam témákra, és addig nem tudom kizárni, amíg nem adom valahogy ki magamból. Az is fura, hogy nagyon gyorsan meg tudom tanulni mások viselkedését utánozni (nem olyan pszicholatikusan csak nah), hogy jól érezzék magukat a társaságomban, bár ezt most már nem csinálom, mivel inkább kívülről figyelem az emberek viselkedését mint belülről (hogy jobban megismerjem őket). Mindegy, tehát miután rengeteg ilyen van, eléggé furcsának/különcnek tartom magam. Nem tudom pozitív vagy negatív értelemben.
2022. dec. 5. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:

5, Pacsi én is ilyen vagyok. De szerintem jobb, ha az ember fura/ különc.

Sok átlagos ember unja az életet, de én mindig találok valamit, ami teljesen leköt. Mostanában például hallott bogarakat szedegetek ki a lámpából, amik nyáron haltak meg :( és fotózgatom őket.

2022. dec. 8. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!