Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A különcnek, furcsának tartott...

A különcnek, furcsának tartott emberek mit éreznek vajon legbelül?

Figyelt kérdés
Én mindig megkaptam ezeket a jelzőket (többnyire úgy hallottam vissza másoktól, hogy annak tartanak), pedig mindent megtettem azért, hogy hasonlítsak másokra. Lényeg, hogy nem tudom rendesen kifejezni az érzéseimet, esetlen vagyok a társas kapcsolatokban, folyton oda nem illő dolgokat mondok mások szerint, vagy őszintén kimondom, amit gondolok (de nem jókor, jó helyen). Nem találom el sokszor, kivel meddig mehetek el, hiába érzem át mások bánatát pl.,nem tudom kimutatni. Képtelen vagyok megérinteni, megölelni őket, vagy a megfelelő vigasztaló szót mondani, de ez egyéb esetekre is igaz. Néha a saját érzéseimet sem tudom szétbontani egymástól, illetve csak később tudatosul bennem. Emiatt mindig a végtelen magány kísér, mintha fal lenne köztem és mások között. Vajon a többi furcsa ember is ezt érzi? Vagy ők talán nem is igénylik a társaságot? Mindig is ez érdekelt, hogy ki mit érez belül, hogy amiket írtam, az vajon a többiekre is igaz, vagy valóban ez lehet az oka a 'furcsaságomnak'?

2022. febr. 3. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit. Hisz furcsa kismillió dologtól lehet az ember, így semmi összefüggés nincs aközött, hogy melyikük milyen ember.
2022. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el.... Pont ilyen vagyok én is, mint amilyen Te vagy...

Átérzem, én is így vagyok vele.

2022. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Bocsi Kérdező, de nem lehet, hogy Aspergeres vagy? Azok alapján amit írsz, nekem kicsit az jön le.
2022. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igénylem a társaságot. Évekig is el lennék, ha nem találkoznék/ beszélnék másik emberrel. Mások véleménye középiskolás koromban még valamilyen szinten érdekelt, ma viszont már lesz4rom magasról. Nem próbálok beilleszkedni.
2022. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magányt és kirekesztettséget érzek.
2022. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kicsi gyerekkorom óta ilyen vagyok, amióta vannak emlékeim.
2022. febr. 3. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem erzik magukat se kuloncnek, se furcsanak. Ekoszor az egesz vilag tunik furcsanak, masnak, unalmasnak, es idovel jonnek ra, hogy a tobbiek szerint furcsak. Maskepp vannak bedrotozva. Pl en. De ez tok termeszetes.
2022. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!