Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, húgom megtalálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, húgom megtalálta a "játékaimat" és most ezzel piszkál, zsarol, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves húgom aki mindig a ruháimat túrja, hogy mit vehetne fel, a szekrényem mélyen eldugva tartottam a 2 játékomat, ő pedig megtalálta tegnap délután míg nem voltam otthon. AMikor hazaértem bejött és rögtön elkezdett szívatni vele, és hogy elmondja anyáméknak meg hogy mostantól minden házimunkát én fogok helyette is csinálni. Hogy állítsam le?

L


jún. 11. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
elég gyerekes a húgod 16 évesen
jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!