Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne döntenem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne döntenem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és sokan tartanak szépnek és van pár fiú jelentkező is.


De 2 fiu közt nem tudok dönteni egyikel se találkoztam személyesen, ami tudom elég baj és úgy felesleges ezen gondolkodni.


Tény hogy mind a 2 fiu nagyon jól néz kis és szinte bármit meg tennének értem és én is értük.


A baj hogy messze laknak az egyik 3 óra út hozzám, a másik pedig kint lakik német országba (ő picit jobban tetszik) de nem beszélek vele sokat.


A német fiuval párszor szexchateltem és jó volt nagyon jól néz ki aranyos a okos és minden benne van csak messze van és majd csak 2 év múlva tud magyarba jönni.


A másik fiuval nem volt semmilyen "szexuális" dolog és ő le is jönne értem ő is jól néz ki arcra és testre is imádom, cuki aranyos dolgos ember.


Fogalmam sincs mit kéne tennem mintha döntés képtelen lennék. vagy csak haladjak az árral fogalmam sincs.


Normális válaszokat szeretnék és elnézést hogy hosszúra sikeredett



máj. 29. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Sodródj az árral, majd amelyikkel jobban kialakul a vonzalom az lesz a befutó.
máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

szexchateltél a német fiúval, akivel még nem találkoztatok?

hát, ne haragudj, de ő biztos nem akar ismerkedni, csak nyomta a kamu dumát.

máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Helyedben vigyáznék, nehogy kikerüljön a nude képek :D
máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Miért kell választani?

Miért erőlteted?

Mivel leszel azzal előrébb, ha belekényszeríted magad egy """kapcsolatba"""?

Nem jött el az ideje!


Kérdésedre egyszerű a válasz: mind a kettőt elfelejteni, mint potenciális párkapcsolati jelölt és várni arra, hogy színre lépjen az, aki méltó.

máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
milyen jó dolgod megy.. bárcsak nekem lenne ennyi problémám.👏
máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
szóval ezek a fiuk nem is tudják hogy te több fiuval irogatsz? szeretnek? remélem nem. mert egynek sem kellene ilyen ribi mint te vagy
máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj mindkettővel, majd kialakul.
máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg csak ez a két opció van (amit amúgy nem hiszek el, de mindegy), akkor nyilván az itthoni. 2 évre előre semmi értelme tervezni ennyi idősen.
máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
7# nem fog, túl messze vannak, később meg szzerelmi bánatuk lesznek, mert nem tudnak találkozni
máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Most azt ugye tudod, hogy videóra vette a birizgálásod? Videó, kép, minden nála van. Okos húzás volt! Gratulálok! 👍👏
máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!