Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így "etikus" lenne találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így "etikus" lenne találkozni?

Figyelt kérdés

Ne ítélkezzetek, lehet röhejes a kérdés, mégis megfordult a fejemben, hiszen ez az 1. kapcsolatom.

A sztori röviden annyi, hogy még nyáron megismertem egy fiút, akivel 2x találkoztunk is, de mivel nem volt meg a tűz, ezért csak barátkoztunk, de néha még beszélgetünk online. A napokban elhívott találkozni, azonban nem tudom, hogy beleegyezzek-e, hiszen azóta lett barátom. (2 hónapja vagyunk együtt)

A szándékaim természetesen tiszták, én a barátomat szeretem, ugyanakkor nem szeretnék semmilyen félreértést.

Fiúk, ti jó vagy rossz szemmel néznétek ha a barátnőtök egy másik fiúval találkozna kettesben? Zavarna még akkor is, ha megbíztok benne?

Nem szeretnék kellemetlenséget.


Köszi a válaszokat!



ápr. 13. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem a gondolkodás módodat kislány. Lehet másik nemmel barátkozni de miért akarsz bele többet képzelni mint egy barát miközben ott van mellete a pasid?
ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, hogy ha eddig nem találkoztatok, most miért kell.
ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom a döntésedet.

Ne akarj felesleges bonyodalmakat.


12.: nem kell

azért most, mert a "napokban" hívta el a srác

ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Én lány vagyok és nem találkoznék bele, igaz már írtad te is, hogy nem fogsz, de azért leírnám amit gondolok. Szerintem egy kapcsolatban nem kell elmarni a másik fél mellől a régi jó barátokat, de ez a srác valójában neked nem a barátod. Írtad, ismerkedésnek indult kvázi randiztatok és nem jött össze, ezért lett belőle egy erőltetett friendzone os barátság. Pl. Nekem egy keresem volt a párom felé; hogy akivel kavart valaha azzal ne tartsa a kapcsolatot( én is ezt teszem természetesen). Nekem ez emiatt nem fér bele; valószínűleg a srác tényleg nem csak barátként tekint rád, esélyes hogy többet akar és sok sok kellemetlen helyzetet okoznál a jelenlegi kapcsolatodban. Mivel szerintem nem sokan néznék ezt jó szemmel ( a háttér story miatt)
ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem bánnám ha találkozna más fiúkkal a leendő barátnőm amíg baráti szinten találkozik velük és szól nekem, hogy baráti tali és neki is, hogy baráti tali, mert kapcsolatban van.

Ezt szerintem mindenképp kérdezt meg a párodtól és beszéld meg vele, hogy xy-al barátilag talizol, illetve xy-nak jelezd, hogy van párod.


17 Fiú

ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a másik srác meg akar fektetni? :D
ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!