Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit akart ezzel..?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akart ezzel..?

Figyelt kérdés

Tudom, komolytalan kérdésnek hangzik.

Szóval, még nagyjából másfél hónappal ezelőtt kavartam egy fiúval. (Ő 17 éves , én 16.) A végén nem lett belőle semmi, aminek az oka nem lényeges. Annyi, hogy igazából főleg az én döntésem volt hogy ne legyen kapcsolat. Ő ezt tiszteletben tartotta, és elváltak útjaink.


Még szomorú is voltam miatta, de tudom hogy amúgy hosszú távon jobb lesz ez így.


És most jön a lényeg, ma írt nekem Instagramon. Vagyis nem is írt, hanem küldött 3 db videót. Tudjátok azok a reelek, olyasmi mint ami a Tiktokon van. Semmi kontextus nem volt, csak 3 videó... :'D


Nem reagáltam rá semmit. Reagáljak egyáltalán...?


Amúgy az első kettő videó valami filmes poénok voltak (amiket amúgy nem értettem xd) és igazából a 3. miatt írom ki ezt az egész kérdést, mivel az akaszt ki;

[link]


Ez mégis, mi az isten...?

Már nem tudom eldönteni hogy sírjak-e vagy nevessek...Vagy aggódjak...vagy hová tegyem ezt...


Az egész szitu olyan nevetséges és szürreális.


Utoljára június közepén beszéltünk... Már túl vagyok rajta, elég régóta. Hiába kedveltem, azért még nem volt akkora szerelem. (Pedig lehet hogy lett volna)


Szóval ti írnátok erre vissza valamit? Vagy bármi reakció? Olvasotton hagyni bunkóság, de közben meg azért mégis csak megérdemelnék azért egy pár mondatos üzenetet, nem...?



2023. aug. 3. 20:40
 1/4 hungarikum_202 ***** válasza:
48%
Jó kis angol humor :D
2023. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem reagálnék rá. Lehet érzelmileg próbál zsarolni, csak nem leírja, hanem videókat küld.
2023. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a célja amit most csinálsz, szerintem.
2023. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elerte a celjat 🤣🤣
2023. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!