Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez mi akart lenni mégis?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akart lenni mégis?

Figyelt kérdés

Storytime: a bátyám néha meghívott engem is közös kocsmázásokra a barátaival, és ott van egy srác akivel tök jól kijöttünk. Mindig is helyesnek tartottam, de tudtommal nem volt közöttünk semmi, csak egyik alkalommal így átkarolta a derekam meg simogatta mikor nagyon részeg volt, de nem gondoltam bele túl sokat. Néhány nappal ezelőtt random rámírt, hogy nem akarok-e vele csinálni valamit, kettesben. Úgy volt hogy múzeumozunk, de aztán mivel mind zárva volt, inkább sorozatokat kezdtünk el nézni. Kettesben voltunk egy üres házban, őszintén, reméltem hogy történni fog valami, és el is kezdte simogatni a lábam, meg tök zavarban volt meg ilyesmi, de aztán egyszer csak elkezdett arról beszélni mennyire szerelmes egy csajba a baráti társaságukban, de már kezd túllenni rajta. Az eléggé mellbe vágott, mert azt hittem hogy randin vagyunk, de aztán ugye jött ez. Meg voltam bántva, de annyira nincsenek mély érzéseim hogy ne tudjam magam túltenni rajta. Viszont ezután sem hagyta abba a lábam simogatását, ami kezdett nagyon fura lenni szóval el is húzódtam tőle. Utána nagyon kínos lett az egész eleve mert össze vissza mondott dolgokat én meg annyira összezavarodtam, hogy elkezdtem bocsánatot kérni. Aztán elment egy kis idő múlva.

Kioffoltak vagy mi a jó ég történt?

18L


2021. dec. 21. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy rólad beszélt? Te vagy aki a társaságból tetszik neki?
2021. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, egy konkrét ember nevét mondta, aki nem én vagyok
2021. dec. 21. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Búfelejtő lettél volna, csak úgy tűnik a lelkiismerete közbeszólt. A másik opció hogy annyira zavart lett és berezelt a helyzettől, hogy így jött ki rajta, ezzel elszúrva hogy megkeféljen.
2021. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi kor különbség van köztetek. De a srác az nagyon elszúrta, valójában nem tudhatod a valódi szandekait, de en csak azt nem ertem ha nincsenek mely érzésid iránta, miert akartad hogy történjen bármi is. En csak annyit mondom hogy ne hagyd magad kihasználni. Gondolj a következményekre.
2021. dec. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!