Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi akart lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi akart lenni?

Figyelt kérdés

Szóval, volt egy fiú, akinek tetszettem, de bizonyos okokból nem jött össze a dolog. (még kérdést is írtam ki vele kapcsolatban)

Nos, ez a fiú, hónapokkal később rám írt, hogy "rég beszéltünk" és sok minden össze jött, de bánja, hogy nem zaklatott engem. (mivel én írtam neki utoljára választ, még jó néhány hónapja és látta, de nem írt rá semmit, pedig olyat írtam, amire lehetett volna válaszolni, így azt hittem, hogy ennyi voltam neki, ez után nem is kerestem. Pedig, direkt figyeltem, hogy olyat írjak, amire lehessen válaszolni, konkrétan ezt: sajnálom, hogy így jártál a lakktarsaddal, esetleg nem akarod ezt megbeszélni vele?"). Na, most, hogy írt elmondta, hogy ő úgy gondolta, hogy en nem akarok beszélgetni vele. Hol ott, az én üzenetem volt az utolsó és vártam, hogy vissza ír,na mindegy. Erre vissza írtam neki, hogy "nem úgy van az, hogy eldöntöd mások helyett, hogy mit is akar valójában, mert akartam volna még beszélgetni" azt erre azt a választ kaptam, hogy chill mert higy neki csak úgy eszébe jutottam...

Azt válaszoltam neki, hogy rendben, csak nem értem ezt az egészet, de attól még beszélgethetünk...azt lezárt egy sima "ennyi" - vel.

(a fiú 25 éves)

Ez mi akart lenni? Miért, képzeli be magának, hogy én nem akartam vele beszélni?



2021. aug. 29. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb védekezés a támadás. Így nem kell beismernie, hogy hül.e volt.
2021. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok bele a fejébe, az igazságot csak ő tudná megmondani, azonban van egy tippem. Szimplán akkor nem voltál kedvére, volt valaki más, csak hoppon maradt és gondolta bepróbálkozik. Az valahogy nem hihető, hogy egy ilyen üzenetre nem válaszol, mert közbe jött sok dolog. Nem képzel be semmit, csak nincs benne annyi gerinc, hogy az igazat mondja. Ez egy gáz magyarázat, de szódával elmegy.
2021. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt lerázott, de most meggondolta magát, viszont ezt nem akarja beismerni. Szerintem nem érdemes vele beszélgetned, mert olyan, mint egy kisgyerek.
2021. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!