Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért csak önbizalomhiányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csak önbizalomhiányos párt tudok elképzelni magamnak mert én is az vagyok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. Ha valaki önbizalomhiányos (és ezért nehezen ismerkedik), akkor nyilván olyat fog "akarni" magának, aki hasonlóan szociális problémákkal küzd, mert

1. örülni fog, hogy talált egy hozzá hasonlót

2. nem kell attól tartania, hogy közben összeismerkedik valakivel és megcsalás áldozata lesz


Szóval igen, ezért van.

2023. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, de lehetséges. Nekem pl. volt egy haverom, akinek az volt a "perverziója", hogy önbizalomhiányos lányok egóját pumpálta fel, de neki nem volt ilyen gondja.
2023. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 De La Cruse ***** válasza:
57%

Küzdősport.

És megjön az önbizalmad.

A lányoknak igazi férfiak kellenek.

Pláne ha bizonytalan.

2023. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azért, de ez is lehet ok. Az igazi okok, hogy miért mindig ugyanolyan párokat választunk, a kötődési mintázatokban keresendő. Ha érdekel a téma, van erről egy brutál jó podcast adás a WMN "Beszélnünk kell" podcastban. Itt elérhető,


[link]


de ha nem látszódna a link, keress rá arra, hogy "kötődési mintázat wmn beszélnünk kell" és ki fogja dobni a google.

2023. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!