Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a barátotokról vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a barátotokról vagy barátnőtökről készült meztelen képetek? És megmutattátok ezt már másnak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 08:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én sem arra gondoltam, hogy elküldözgetitek meg postoljátok mindenfele. De láthatja-e a képet egy barát vagy barátnő? Találkoztam már aki dicsekvésből megmutatta :) És kíváncsi vagyok mennyire lehet ez általános.
2022. máj. 19. 08:30
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatnám meg sem. Büszke vagyok rá, mármint a testére is, de tudom, hogy nem akarná, hogy más lássa.
2022. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már idegen nők fotóit, egy srác mutatta meg.

Nem is kértem.

Dicsekedett.

2022. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, ha a bnője TESTÉVEL dicsekszik vki. Pláne a háta mögött.
2023. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Miért gáz? Szerintem lehet rá büszkének lenni.
2023. jan. 15. 08:04
 16/18 anonim ***** válasza:

#13 vagyok.

Azokat a képeket nem azért adta a lány a pasijának, hogy aztán nekem, vagy más idegennek mutogassa.

Azért gáz.

Nem is értem mit kell ezen magyarázni.

2023. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Van ez is az is és még szex videónk is van, gondosan védett meghajtón, könyvtárban, jól elrejtve.


Nem mutatjuk meg senki másnak, és ha szakítanánk akkor sem fogjuk.

2023. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs senkiről, illetve rólam sincs. Az egy dolog, hogy az ember zsarolható, a másik az ,hogy akár fel is törhetik a levelezéseid, és el is lophatják a képeidet. Régen az ilyenek a napiszarra kerültek fel, és akkor még simán tízezrek nézhették a pucérságod. Sok megalázást, meg kinevetést elviselni nem egyszerű.
2023. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!