Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a barátotokról vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a barátotokról vagy barátnőtökről készült meztelen képetek? És megmutattátok ezt már másnak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 08:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Nincs és nem is lesz.

Pont azért, mert kiszolgáltatottá tesz.

Alapból nem mutatnék a páromról meztelen képet másnak (egyáltalán milyen jogon?), másfelől nem is engedném, hogy rólam készüljön.

Hányszor lehet olvasni, hogy egy durvább szakítás után az ex elküldte az intim képeket az ismerősöknek, vagy azokkal hozott létre profilt erotikus oldalakon bosszúból?

2022. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, nem lesz. De ha lenne, akkor se mutatnám másnak.
2022. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Laylah ***** válasza:
100%
Van, és nem mutogatom. Nem azért készült, meg egyébként is, ha szeretek valakit, akkor miért akarnám másoknak pucéran mutogatni?
2022. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

#3 Mert sokan vannak, akik a szerelem elmúltával feljogosultnak érzik magukat arra, hogy megtegyék.

Remélem, sosem fogod megtapasztalni! De tényleg!

2022. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Laylah ***** válasza:
79%
Annál feljebb van az igény- és értelmi szintem, hogy olyan párt válasszak, akinél egyáltalán az esélye felmerül egy ilyen húzásnak.
2022. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudja szösz, de az emberek nagyon ki tudnak fordulni önmagukból, és olyanok csinálnak emeletes marhaságokat, akikről az ember sosem gondolta volna.
2022. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen van. Baratról is barátnőröl is. Senkinek nem mutattam meg. 25L
2022. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Van, de eszembe nem jutna megmutatni senkinek sem. Nem hiába bízik bennem.
2022. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Eszembe sem jutna megmutatni másnak. Emiatt szakítana is velem, jogosan.
2022. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig szinte minden nőmről volt, 1-2 barátomnak volt hogy megmutattam de sose küldtem el, hogy nyoma maradjon vagy elterjedjen. Meg ők se mondták el senkinek hogy látták. Nekem haverok nőjéről is van meztelen képem, azt viszont senkinek nem mutattam meg meg le se mentettem csak messenger beszélteésbe ott van mert volt hogy elküldték.
2022. máj. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!