Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok,hogyan hoditsam meg?

Figyelt kérdés
Unoka tesómnál voltam pár nappal ezelőtt,amikor is mondta hogy szól pár csajnak hogy egyet sétáljunk meg ilyenek,jó ötletnek találtam és bele mentem,vártuk őket a szórakozó helyen és az közben ittunk pár sört,aztán rá tíz percre jöttek is a lányok,amikor is megláttam közöttük a leggyönyörűbb lányt,nagyon meg tetszett nekem,a barátaim táncoltak a lányokkal,viszont nekem nagyon nem volt bátorságom fel kérjem egy táncra a lányt,kellemetlen érzés volt de inkább azt hazudtam neki hogy nem tudok táncolni stb,aztán mi ugyan is csak dumáltunk stb. Aztán haza jöttem de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből,folyamatosan csak ő van a gondolataimban,és úgy érzem szerelmes lettem bele,de megtudtam a tesomtól azon az este hogy a menő fiúk jönnek be neki,hol ott én nem olyan személyiség vagyok,az öltözékem sem olyan,inkább ilyen egyszerű gyereknek vallanám magam,nem ez a menő fajta, de soha nem használtam ki egy lányt sem,mindt a sok menő teszi,és nem is csaltam meg akikkel jártam,mindig hűséges voltam, a lánnyal írtunk és baráti alapon kérdeztem hogy mit vár el egy fiútól,ő pedig mondta hogy törődjön vele,és szeresse legyen hűséges,a belső értékek amiket ő elvár egyezik az enyémmel,szóval tudom hogy boldoggá tudnám tenni. Szóval nem tudom mit hogyan csináljak,mert nem akarom írásban tudatni vele hogy mit érzek iránta mert írni bármit tud,személyesen meg nem vagyok elég bátor hozzá,mert már annyi lány vissza utasított hogy félek a vissza utasítástól,egyszerűen felemészt a gondolat,hogy mi van akkor ha le kések róla és mással jön össze. Nagyon kérlek segítsetek és most ne nézzetek a helyes írási hibákat ha mégis van,mert annyira szerelmes vagyok hogy most nem érdekel a helyes írás,csak a segítség tőletek. Legyen szép napotok

#Arra is kíváncsi vagyok,hogy nektek hogy sikerült meg hódítani álmaitok nőjét
2022. márc. 9. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talalkozzatok többször
2022. márc. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%
Az nem valami jó ha azon gondolkodsz hogy hogyan tudnád meghódítani.. Add önmagad, ha az nem tetszik neki akkor az sem fog ha megjátszott szerepet adsz. Ha mégis akkor nem szerelem van, hanem csak szimplán megkívántad.:D Ha szerelmet akarsz akkor keress olyat aki elfogad olyannak amilyen te vagy.
2022. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki, nem kell semmi trükk vagy valami.

Ha nem jössz be neki, akkor mindegy mit csinálsz nincs esélyed.

Kár ilyen dolgokból ekkora problémát csinálni.

2022. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira gyönyörű lány, és annyira oda vagyok érte,csak nem tudom hogy hogy beszéljek vele erről, mert ilyen téren vissza húzódó típus vagyok
2022. márc. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!