Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalomból vagyok "szerelmes"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalomból vagyok "szerelmes" vagyis "unalomból" "tetszik?"

Figyelt kérdés
Tudom hogy unalomból van, most tetszik egy fiú,de érzem hogy unalomból, 0-24be rá gondolok, de unalombol, barmennyire hülyén hangzik, ez olyan fajta "függőség" igazából csak le szeretném magam foglalni, hogy ne egy olyan dologra gondoljak,ami azert van mert hülye vagyok, es unatkozok.. valami lefoglaló sorozatot (újakat) tudnátok írni, elore is köszönöm!
2021. okt. 20. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Hogy tetszhet valaki unalomból? Mi van ha tényleg szerelmes vagy bele és az ellenkezőjét gondolod?

19F

2021. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
már megint te,?
2021. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akit a hosszabb sztori is erdekel, az írhat privátba.. onnan gondolom hogy unalomból, mert rengeteg fiú tetszett már, es az öszessel ez volt, gondolom vele is, vagyishát remélem..
2021. okt. 20. 23:13
 4/9 Thispain ***** válasza:
85%
Miért reméled?
2021. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert egyáltalan nem illünk össze, ő más világ,én más világ.. és lehet hogy én nem is tetszek neki, mert szemezgetésből szerintem semmi nincs, és nem is lesz, en meg nem fogok lépni semiképp. Éshát mindegyik fiú aki eddig tetszett, ugyanugy gondoltam rájuk 0-24ben, mint erre a mostani fiúra,meg stb, es ugyanugy beszeltem róluk állandóan, a végén meg mindig rájöttem, hogy nem.. nem voltam beléjük szerelmes, mára meg nem tudom megérteni, hogy érdekelhetet engem ennyire xy, és mindig rájöttem hogy unalombol volt, tehat remelem hogy ez is unalombol van.
2021. okt. 20. 23:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezért megprobálnám valami jó sorozattal magamat lefoglalni, tudom eleg hülyeség azt írni, hogy unalomból, de nalam ez szó szerint unalomból van.
2021. okt. 20. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Sorozat: you
2021. okt. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Innen aztán nézelődhetsz. Ha az van benned hogy unalomból tetszik valaki - ami több mint fura - már rég rossz.

2021. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!