Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt eddig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt eddig a leggázabb szerelmes vers, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Ki írta? A barátotok, udvarlótok, tudtátok egyáltalán, hogy ki, ha nem volt aláírva? Hogyan kaptátok meg? Mit éreztetek, miközben olvastátok? Hogyan változott meg a véleményetek a fiú iránt? Leírnátok egy-két részletet (persze csak akkor, ha emlékeztek a versre), hogy mi is el tudjuk képzelni? :D

2021. okt. 12. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Negyedikes koromban kaptam, és a sulis padba rejtette el, aláírva szerencsére. Randira is hívott benne. A versre nem emlékszem.

De szerintem ez nagy bátorságra vall, és még ha kínos is a vers akkor is becsülendő.

2021. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Juj, eladóként dolgoztam, amikor jött egy srác, aki vett egy desszertet nálam, aztán miután kifizette, a kezembe nyomta, hogy az az enyém. Annyira zavarban volt, hogy azt mondta, hogy ezt a haverja küldi nekem és van benne egy cetli is. Azon egy vers volt meg a telefonszáma (annak a srácnak, aki odaadta a csokit). Köpni-nyelni sem tudtam, mert egy totál idegen srác volt számomra. Egyetértek az elsővel, ehhez biztos sok erő kellett és aranyos gesztus volt. Folytatása nem lett a dolognak, a versre pedig nem emlékszem. :)
2021. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem én kaptam, de ha már szerelmes verseket akarsz olvasni, akkor itt van egy gyönyörű:


JUHÁSZ GYULA (1883-1937):


Milyen volt...


Milyen volt szőkesége, nem tudom már,

De azt tudom, hogy szőkék a mezők,

Ha dús kalásszal jő a sárguló nyár

S e szőkeségben újra érzem őt.


Milyen volt szeme kékje, nem tudom már,

De ha kinyílnak ősszel az egek,

A szeptemberi bágyadt búcsuzónál

Szeme színére visszarévedek.


Milyen volt hangja selyme, sem tudom már,

De tavaszodván, ha sóhajt a rét,

Úgy érzem, Anna meleg szava szól át

Egy tavaszból, mely messze, mint az ég.


1912

2021. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem én hanem egy barátnőm. A srác mindig írt neki verseket amiknek minden áron rímelniük kellet és emiatt volt pár érdekes szerzeménye. Nem emlékszem már az egész versre de lényeg hogy bele írta hogy örül annak hogy a barátnőm akkor is szereti ha tudja hogy tetves.
2021. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!