Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, akivel rgyütt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, akivel rgyütt töltném a szilvesztert, potenciális barátnő. Kettő opció van, nem tudom hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Mi lenne jobb? Az egyik opció az, hogy elmegyek én a csajhoz, ketten leszünk vmi kocsmában/városban, vagy elhívom magamhoz, akkor nagyobb társasággal lennénk ( az én haverjaim, rajta kívül más lány nem lenne), nagy valószínűséggel akkor nálam is aludna. (Melleselg kicsit szégyellős vagyok a szüleim előtt ilyennel kapcsolatban, sosem aludt még nálam lány, és főleg úgy, hogy nem a barátnőm talán kellemetlen is lenne).Ha nálam lenne, ott nincs semmi konkrét lehetőség, egy picike városban lakom, semmi érdekes nem lenne, hb-ba sem hívtak meg (idén szerencsétlenül jött ki, a barátaim mind a párjukkal lesz, vagy szűk baráti körrel), nekem 3 haverom lenne, meg a csaj. A csaj Budapesti, ott bőven lenne mit csinálni, de oda az én haverjaim nem akartak jönni, és akármennyire is tetszik a csaj, ketten egy kocsmában szilveszterezni 19 évesen sem az igazi. Nem tudom eldönteni. Persze a legjobb az lenne, ha a haverjaim is jönnének Pestre, de ők meg nem akarnak mert messze van meg stb. (Kb 1:10 perc vonattal). Ti mit tennétek a helyemben?

2021. dec. 25. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik hogy milyen típusúak vagytok, na meg mit akartok csinálni. Engem a kisvárosi szilveszter is kiéget, nemhogy egy fővárosi, ahol ezerszer annyi részeg állat fog kötekedni, rosszul lenni, egymást cs-sztetni. Ha oda mentek, készülj fel hogy millió csávó fog hozzátok csapódni és megpróbálni bevágódni a csajnál.


Ha viszont ez a világotok, ezt bírjátok, akkor menjetek oda. Én az otthonit választanám, csak próbáld úgy rendezni, hogy ketten is legyen egy kis időtök, pl. mielőtt a haverok megjönnének. Illetve találjatok ki 1-2 dolgot, amivel telhet majd az este és jól érzitek magatokat (ezek attól függenek megint, hogy ti miket szerettek csinálni).

2021. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

1. Opció - lerészegedtek, megfáztok, összevesztek, nem is szexeltetek.

2. Opció - minden haverod megdugja szilveszterkor, talán te is.

Legyen egy 3. Opció, szilveszterezzetek együtt otthon haverok nélkül kettesben, pia is lesz, dugás is lesz, win win.

2021. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es te mirol beszelsz? Kicsit ki vagy ehezve? Azert a legjobb barataim, mert tiszteletben tartanak. Otthon nalam nem jo, mert egy pici lakasban elunk es a tesom tart bulit
2021. dec. 25. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy a csaj mennyire ismeri a haverjaid. Mert én lanykent kellemetlenul ereznem magam 3 ismeretlen részeg pasi között.
2021. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Találkozott már velük, ismeri is őket, de messze nem annyira mint én őt. 1-2 szer találkoztak
2021. dec. 25. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ebben az esetben szerintem ne hívd el magadhoz. Neki se lenne jó és te sem tudnál eleget foglalkozni vele. Jobb az, ha csak ketten vagytok.:)
2021. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért nem vele beszéled meg?


Mellesleg meg ha találkoztam volna is a haverjaiddal, hülyén érezném magam 3 csavoval.

Inkább lennék veled kettesben,vagy legalább pár lány legyen már ott.

2021. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül ő jött el hozzám és az említett egyik haverom hozta a baratnojet meg ennek a baratnonek a legjobb baratnoje hozta a baratjat es igy voltunk hatan. Majd atmentunk egy 30 fos hazibuliba. Utana a csaj nalam aludt.. nem volt semmi koztunk, de szerintem jo iranyba haladunk.
2022. jan. 5. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Friendzoneba tett.
2022. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt miből veszed? Nekem is van egy hasonló gyanúm, de miből gondolsz erre?
2022. jan. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!