Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,mit írjak vissza ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,mit írjak vissza ?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel nagyon régóta barátok vagyunk. Tegnap a semmiből szerelmet vallott Messengeren. Nem tudom mit írjak vagy mondják neki, mert nem akarom még bántani, de én nem érzek iránta ilyet. Segítő ötleteket szeretnék kérni. Mindketten 17 évesek vagyunk.

2021. dec. 1. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezt kell neki őszintén megírni. Köszönd meg, hogy leírta, de sajnos te csak barátként gondolsz rá. Legyél egyértelmű, de kedves.
2021. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az első hozzászólóval, őszintén írd meg neki azt hogy te nem viszonzod az érzéseit, és ezt a lehető legkedvesebb formában kene, hogy ne haragban váljatok el.
2021. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megírtam neki, de nem írt vissza, akkor most megbántottam? Akkor ezek szerint vége van a barátságunknak is gondolom.
2021. dec. 1. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az első válaszolóval. Kérdezz rá, hogy a barátságotok ezt túlélte vagy sem?
2021. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ezek után nem is igazán tudnátok barátok lenni, ha ő tényleg szerelmes beléd csak fájdalmat okoznal neki azzal, ha továbbra is próbálnátok kapcsolatban maradni (tapasztalat, ugyanezt csináltam sajnos egy fiúval és nem lett jó vége)

És valószínűleg megbántottad, mivel akármennyire is finoman közlöd vele a tényt hogy nem viszonzod az érzést, rosszul fog neki esni.

Sajnálom hogy így alakult a barátságotok, hagyj neki időt hogy tovább lépjen. Hátha után újra ki tudtok alakítani valami hasonlót ! :)

2021. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos megbántotam és sajnos majdnem nagyon rossz vége lett... Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget.
2021. dec. 1. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem bántottad meg, ez ostobaság. Arról nem tehetsz hogy te nem szereted őt és nem akarsz többet barátságnál. Normálisan megmondtad neki hogy ez nem működik a részedről, a lehető legkíméletesebben, ennél többet nem tudsz csinálni.


Fáj neki hogy visszautasították, de nem kell bűntudatot érezned.

2021. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha régóta barátok vagytok, akkor megmondhatod neki őszintén.:D
2021. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!