Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm akivel kb fél éve összejöhettem volna, de hagytam elúszni ezt a lehetőséget. Viszont még mindig szeretem. Ez a lány barátom megismerkedett egy haverommal akivel rövid idő alatt nagyon jóba lettek és mindketten bejönnek egymásnak, de abba maradtak hogy nem jönnek össze mert nem lenne egymásra idejük. Viszont ez a jövőben nyilván változhat. Szerintetek elmondjam a lány barátomnak hogy szeretem? Sokat segítene rajtam is hogy nem tartogatom tovább és végre elmondanám neki annak tudatában is hogy a válasza nyilván az lenne hogy ő nem érez így. De egyikőnk se olyan gyerekes hogy ne tudnánk megbeszélni. Szerintetek elmondjam vagy ne?


16f



2021. nov. 4. 20:17
 1/3 Thispain ***** válasza:
72%
Mondd!
2021. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
ne tedd
2021. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél éve összejöhettél volna vele, akkor most miért ne lenne esélyed? Szerintem elmondhatod, max nem lesz belőle semmi.
2021. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!