Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne jöjjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne jöjjek mindig zavarba azonnal, hogy egy fiú hozzámszól?

Figyelt kérdés

Nincs testvérem, a családban sincs velem egykorú fiú illetve a baráti társaságomban sem. Általánosba összesen 4 fiú járt az osztályomba, de szinte sose beszéltem velük.


Most, ha egyáltalán bármilyen fiú hozzámszól, egyből zavarba jövök. Nem azért, mert tetszik, vagy ilyesmi, hanem egyszerűen annyira kimaradt nekem, hogy a másik nemből is lehet barátja az embernek, hogy minden, esetleg csak baráti közeledést is többnek veszek.


Már eléggé idegesít. Rajtam kívül az osztályban mindenki el tud beszélgetni csak úgy a fiúkkal, van is haverjuk, én meg képtelen vagyok.



2021. máj. 29. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak úgy lehet segíteni, ha minél többet beszélgetsz fiúkkal, és idővel hozzászoksz, másképp nem fog menni.
2021. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, csak a lányokkal 😔
2021. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány lehet az oka a jelenségnek.
2021. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez annyira cuki! Imádom az ilyen lányokat!
2021. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok

Persze ez mindenkivel megesik, hogy egy ellentétes neműhöz nem nagyon tud úgy hozzáállni, úgy viszonyulni, mint a saját neméhez, mert akkor már felmerűlnek a kérdések, hogy tetszik-e nekem, szimpatikus-e esetleg, vagy talán én neki?.

2021. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pali1977 ***** válasza:
100%
Úgy tudjátok ezt kiküszöbölni (mert más is írta, hogy ez a problémája) ha ellenkező neművel beszélgettek. Később ez nem fog zavarni már benneteket.
2021. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!