Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan erhetem el hogy hozzams...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MarlboroX kérdése:

Hogyan erhetem el hogy hozzamszoljon vagy bocsanatot kerjen vagy beszeljen velem vagy csinaljon valamit?

Figyelt kérdés
Nemtudom miert a baratnom egyszercsak elkezdte ezt a flegmulos izet hogy facebookon irok neki folyamatosan es nem nezi meg vagy megnezi es nem ir vissza szoval lenyegebe valamiert megutalt pedig most kezdtuk ujra. Valaki tudna segiteni hogy hogyan erhetnem el anelkul hogy barmi nagyot csinalnek vagy irnek neki mert mar magamat egetem hogy mivel jon o is koripalyara hogy odajojjon hozzam vagy beszeljunk vagy bocsanatot kerjen vagy valami ? Nem tudom mi tortent legyszi segitsetek mar nem tudok mit csinalni..bocsi az ekezet nelkuli irasert
2017. jan. 12. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Ha nem vagy vele őszinte, sosem jön rá magától, hogy valami nem oké. A fiúk ilyenek, de elárulom, a lányok is: nem gondolatolvasók. Csak annyi a különbség, hogy a legtöbb fiú nem veszi észre, ha valami bajod van és magadban füstölögsz. Tudod, ezért nem működik a "semmi bajom" és a "hagyjuk" dolog sem, mert ők ezt úgy veszik, hogy akkor semmi bajod, és tényleg hagyjuk az egészet, te magad mondtad. Szóval nyisd ki szépen a szád, és mondd el neki, hogy érzel!
2017. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!