Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek előny, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek előny, vagy hátrány az, ha egy lány élsportoló?(tehát elég izmos is)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem hátrány, nem kell élsportoló lány( nincs ideje semmire) se izmos. Ne legye anorexiás, se kórosat elhízott.
2021. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Hátrány. A sportolással nincs bajom, de amikor már egy lány rendesen izmos, és a teste inkább egy férfiéra hasonlít, hát ahhoz nem igazán tudok vonzódni.
2021. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ambiw1 ***** válasza:
73%

Előző kettő válaszoló soha életében nem volt még együtt izmos lánnyal szóval ne hallgass rájuk. :D Ha izmos lányról van szó az emberek egyből egy testépítő szintre gondolnak.


De egyébként ha már ennyire nem jönnek be az izmos lányok gondolom egyikőtök sem követ bármilyen instamodellt aki jár kondiba stb. :)


Kérdező, ne légy sosem letörve azért mert egészségesen élsz és sportolsz. Ez mindig előny. Mindig lesz olyan fiú akinek fontos a sport mint neked. Aki meg leszól ezért csak ignoráld :)

2021. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok, ne haragudj már meg, de hogy hasonlítasz össze egy instagram "modellt" meg egy "élsportolót"?
2021. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 Képzeld, nem követek, de még csak nem is nézegetek egy kondiba járó insta modellt se. Egyébként nem azt mondtam, hogy a sportos, jó alakú lányokkal bármi bajom lenne, hanem azt hogy nekem már az a szint nem tetszik, amikor egy lány vagy rendesen kigyúrja magát, vagy amikor olyan sportot űz profi szinten, amitől szintúgy nagyon izmossá válik, pl ott vannak a kajakos vágy úszó lányok, akiknek olyan széles hátuk van, hogy elbújhatnék mögöttük.

Itt van példának egy kép, ez már nekem nem vonzó pl. [link]


Kettes voltam

2021. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem se vonzó a nagy széles hát, váll. Főleg mikor kirajzolódik a biceps, triceps. Inkább legyen egy kis husi a karján, sokkal jobb:D
2021. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Se előny, se hátrány, ha megtetszik összejövök vele, de az, hogy élsportoló nem befolyásoló tényező.
2021. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek! És ők tudják azt is, hogy mi a befektetett munka, kitartás stb.. ami belsőleg is nagyon vonzó!
2021. jún. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!