Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon magas srácoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon magas srácoknak mennyire tetszenek a nagyon alacsony lányok?

Figyelt kérdés
152 centi vagyok, és nagyon tetszenek a 185+ os fiúk.

2021. márc. 29. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kb 150 centi vagyok, szinte soha nem tetszettem 180-185 alatti pasinak, a többségük ráadásul izmos, nagydarab is volt, egy majd’ két méteresnek már én mondtam, hogy ez a majdnem fèl méter már nekem kellemetlen (annyira nem zavar a magasságkülönbség, a párom 187 cm, mindent megoldunk, de van egy határ).

Pedig az első szerelmeim meg akik tetszettek, mind 165-175 köztiek voltak, egyik sem tartott sokáig, jó párnak nem is jöttem be. Szóval a szerelem nem feltétlen a magasságon múlik. Simán lehet esélyed egy magas pasinál is, nincsenek szabályok, hogy alacsony nő csak alacsony férfival lehet.

2021. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!