Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a fiúnak vékonyabbak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a fiúnak vékonyabbak a lábai mint a lánynak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 11:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem gáz, ezen nem múlik semmi. Én nem vagyok extrém vékony (a két kézzel, a legszélső ujjaimat használva éppen átérem a combom), most akkor csak vékony párom lehetne a sztereotípiák alapján?
2021. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Gáz.
2021. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
63%

hát ez szerintem nagyon gáz én a helyedben nagyon sokat mennék a konditerembe és edzenék innám a fehérjeport meg a turmixot...


vagy csak a nő dagadt.

2021. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, én alapból kondizok meg a hegyikerékpározás a fő hobbim, tehát nekem elég izmos lábaim vannak.

Csak az utcán látok ilyeneket mindig, hogy szép, formás lány, viszonylag nagy fenékkel, jó lábakkal, és mellette egy pálcika lábú gyerek. (Persze nem azt mondom hogy ez baj)

2021. jan. 20. 20:19
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2021. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
71%
Attól függ, ha marhapásztor vagy a 90 kilós csajod mellett, akkor oké
2021. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!