Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még intelligens, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még intelligens, és igényes, jó stílusú fiúk? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy azok lesznek a válaszok, hogy igen, csak keresni kell, de én nem találom.

Azok a fiúk akik adnak a külsejükre, nem azt a ruhát hordják amit az anyjuk adott nekik, igényesek, és még okosak is, egyet sem találtam. Eddig mind cigis, piás, nagyképű, üresfejű bunkó volt.

Aztán ott van a másik véglet akik okosak, normálisak, de azt a ruhát hordják amit anyuka rájuk adott, a haját vagy nem is vágatja, vagy otthon szülő csinálja neki, egy hétig ugyan abba a cuccba van, húzza maga után a nem túl jó szagot. Legtöbb esetben egy aputest is járul hozzájuk. Emellett nagy százalékuk nem igazán vágyik az ismerkedésre, csak otthon ül a gép előtt.

Van olyan srác aki, igényes, normális, van társasági élete és okos is?



2020. nov. 28. 14:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el egyiket se, de taszító számomra ha mást témája nincs emberünknek.
2020. nov. 28. 20:34
 12/19 anonim válasza:
100%
vannak xd
2020. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan srác aki, igényes, normális, van társasági élete és okos is?


Uhhh.. Hát rám csak 2 igaz, igényes és rendbes, + kicsit "apatest" de dolgozom rajta! A társasági életen is, meg tanulni is többet fogok.

2020. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah és 16f #13 vagyok,
2020. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak. Én 20x túlteljesítem a te elvarasaidat. A legjobb barátom szintúgy. Sztem nem vagy válogatós, teljesen alap elvarasok, csak eléggé indulatosnak, határozottnak tűnsz, ezért válthatsz ki ellenszenvet a válaszolókból.


Bár, az öltözködésre számomra túl sok hangsúlyt fektetsz. Az exem hippis ruhákba járt, más igénytelennek mondta volna, de felőlem akármilyen ruhában járhatott, ez nem jelentett nekem semmit.


Nem tudom, hogy neked most a külső vagy a belső a fontosabb?


"Vannak még intelligens, és igényes, jó stílusú fiúk? 16/L"

És milyen választ vársz egyébként? Igen, vannak. Keresni kell tovább, felmérni az embereket, kezdemenyezni.

2020. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ja 12es 16/f
2020. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Nem cigizek, sportolok, egyetemista vagyok, amikor tehetem (vírus helyzeten kívül persze) a barátaimmal vagyok. Magas vagyok, kb 187cm.

Ha nem zavar, hogy 21 éves vagyok, írhatsz nyugodtan

2020. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Vannak. De szerintem előre látszik ha valaki az általad leírt 1es tipus. És az is aki a 2es.

Egy tanács. Nem a legj"menőbb" srác lesz a neked való. És próbálj meg kompromisszumot kötni. Vann általad leírt fiú, de neki nem biztos hogy te jösz be. (Nem ismerlek ugyhogy nem ismerlek)


Ez olyan hogy elég kevés nagyon csinos, inteligens, nem féltékeny, nem lotyós csaj van, aki pedig ilyen, az nem engem választ

2020. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

#18 vagyok. 17f

Én okos, normális vagyok, adok a külsőre, nem cigizek, nem vagyok sportember,de nincs apa testem se. Viszont nem járok el hetente bulizni, meg ismerkedni.

2020. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!