Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még intelligens, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még intelligens, és igényes, jó stílusú fiúk? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy azok lesznek a válaszok, hogy igen, csak keresni kell, de én nem találom.

Azok a fiúk akik adnak a külsejükre, nem azt a ruhát hordják amit az anyjuk adott nekik, igényesek, és még okosak is, egyet sem találtam. Eddig mind cigis, piás, nagyképű, üresfejű bunkó volt.

Aztán ott van a másik véglet akik okosak, normálisak, de azt a ruhát hordják amit anyuka rájuk adott, a haját vagy nem is vágatja, vagy otthon szülő csinálja neki, egy hétig ugyan abba a cuccba van, húzza maga után a nem túl jó szagot. Legtöbb esetben egy aputest is járul hozzájuk. Emellett nagy százalékuk nem igazán vágyik az ismerkedésre, csak otthon ül a gép előtt.

Van olyan srác aki, igényes, normális, van társasági élete és okos is?



2020. nov. 28. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Az okos, normális nem fog olyannal összejönni aki válogat, mindig van valami ami nem jó, meg "társasági életre" vágyik, azaz bulizik és piál.
2020. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ennyire valogatni mint te ocsem.. rajzolj magadnak egyet az tokeletes lesz. Anyuka vagja a hajat. Es akkor mivan?

Nem mindenkinek van am penze borbelyszalonba jarni ahol egy hajvagas 4ezer egy szakall igazitas 2ezer. Es akkor jarj el 2hetente. Gondolom te kemenyen megdolgozol azert a penzert amibol ruhat veszel, es nem anyuka veszi.

2020. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Én viszonylag ilyen vagyok, de maximum a nálam néhány évvel idősebb csajoknak tetszettem eddig, csak az meg engem nem érdekel. Nekem a visszafogottabb csendesebb lányok tetszenek, nekik viszont valószínű pont nem az ilyen stílusú fiúk az eseteik, már ahogy az utcán látom. :S
2020. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Van, de valószínűleg nem neked.
2020. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Rossz helyen keresed, rossz társaságban.

Egyik ismerősöm normális volt, okos és stílusos, aztán amikor bekerült a gimibe, akkor teljesen megváltoztatta a közössége.

Elkezdett inni, dohányozni és a beszélgetésein témái is egyre szélsőségesek lettek - mint pl.: hogy vette rá az egyik osztálytársát, hogy a seggére ráírja a nevét.


De az vettem észre, hogy az ambició az egyik ilyen értéke az intelligens embernek legfontosabb. Aki tudja mit akar és megvalósítja a terveit bármi áron.

A stílusosságról meg annyit, hogy egy érett ember ad magára. Tudja, hogy számít a megjelenése és tart valahová.


De nem értem ezt a negativitást a válaszokban. Mindenki válogatós valamilyen szinten és ez a normális. Én sem randiznék olyannal aki ül mint a kuka és csak néha szólal meg vagy soha se mozdul ki. Nagyon sok dolog van ami miatt nem szólítanék le valakit és mégis rengeteg olyan lánnyal beszéltem aki minden téren megfelelt.

Az pedig már más sztori, hogy akkor mit keresek itt...


-Laci,19

2020. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm szépen.

Én sem értem, hogy miért gondolják azt itt egyesek hogy akkor én túl válogatós vagyok. Túl válogatós vagyok ha vannak elvárásaim, amik szerintem nem magasak. Voltam azzal a fajta fiúval aki az elsőhöz tartozott (amit fent írtam). Nem igazán passzolt hozzám. Mivel nem mentem bele a cigi pia buli drogok (igen az is) dologba, túl félénknek és jókislányosnak nevezett. Mindig rá akart venni a dolgaira, és dícsérte azokat a lányokat akik csinálták, engem pedig lehúzott.

Sajnálom ha ez engem zavar. Emellett pedig az is hogyha valaki nem ad magára. Nem nagy kérés szerintem, hogy igényes legyél.

Félreértés pedig ne essék, nem az a problémám ha valaki cigizik, csak ne akarjon belerántani engem is.

2020. nov. 28. 20:16
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Társasági élet nem egyenlő a bulikkal és piával.

Egyenlő azzal, hogy nem ül otthon egész nap, vannak barátai, nem görnyed a gép felett amikor csak teheti, és szívesen kimozdul velem is.

2020. nov. 28. 20:18
 8/19 A kérdező kommentje:
A második előítélete határtalan...
2020. nov. 28. 20:19
 9/19 A kérdező kommentje:
Hármas, akkor ketten keresünk mostmár rossz helyen. Pacsi!
2020. nov. 28. 20:20
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is elítélem a cigit, piát, bulikat, de szeretek programokra járni - szigorúan nappal. Csak kicsit idősebb vagyok nálad.
2020. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!