Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A teltebb lányoknak tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teltebb lányoknak tetszenek a vékony fiúk?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a teltebb lányok, miként vélekednek a véknyabb fiúkról, mivel észrevettem, hogy jobban felkeltik a figyelmem mint a vékony lányok, amúgy nem vagyok válogatós, párválasztásnál nem ez lessz a legelső szempont. 19/F
2020. jún. 27. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan csak 48 kiló vagyok,és nekem kifejezetten tetszenek a nálam vékonyabb fiúk is(163cm vagyok szóval azért nem sovány:D)

Más barátnőmet viszont zavarná,ha a fiúnál nehezebb lenne. De ismerek olyan lányt is aki elég telt,és tetszenek neki a vékony fiúk is

16L

2020. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon tetszetenek a vékony fiúk szóval ja

16l xd

2020. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 vagyok, 165 cm 64 kg, és nekem kifejezetten tetszenek.
2020. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ne viccelj már.. Minden kövér "lánynak" egy sportos sovány srác kellene. Persze ez csak állom nekiek, nem értem miért nem az ő szintjük tetszik nekiek.
2021. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

#4

Nagyon nem :D a telt alatt nem a kövéreket értjük. A telt az, hogy nem vékony de nem is kövér, kicsit inkább a kövér mint a vékony felé húz. Általában a telt lányoknak a teltebb, esetleg izmos fiúk tetszenek, mert mem tesz jót az önértékelésüknek ha a fiú vékonyabb, de szerintem a fiúkénak se ha vékonyabb a lábuk vagy kisebb a karjuk mint a barátnőjüknek. Én 170 cm vagyok és 60kg,átlagos testalkatú, nekem a nagyon vékony fiúk nem tetszenek, azért sem, mert nem akarom kövérnek érezni magam, hiába nem vagyok az, de hozzá képest akkor igen, és azért sem, mert szerintem sem lányon, sem fiún nem szép, ha sovány. Az egyetlen barátom eddig magas és szálkás volt (izmos de kicsit az átlagosnál vékonyabb) és az még tud férfias lenni. A kérdezőnek írom : Ha nagyon nagyon vékony vagy szerintem próbálj egy kicsit hízni,átlagos testalkattal nem lőhetsz mellé nagyon senkinél 😊

2021. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Pedíg sok lány van akinek jól áll ha kicsit teltebb,(nem az elhízott kategóriára gondolok, van akin eszméletlen jól osztódik el a plusz) sőt ott van még az arc amit nem befolyásol egy kis felesleg.

Utolsó, hamar fel tudok szedni egy kis izmot de hamar le is megyen, arra pedig nincs most időm, hogy edzek. De talán jól is van ez így hisz zabálhatok amennyit akarok. :)))

2021. jan. 9. 12:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!