Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párnának használta a fenekemet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doreby0 kérdése:

Párnának használta a fenekemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú, rengeteget beszélgettem vele, nagyon jól kijöttünk. Gondoltuk hogy találkozunk (de barátilag! Nem randi). Második találkozásnál fent voltunk a szobámban és elvettem a párnáját amin feküdt (és kinevettem). Én hason feküdtem és ő fogta magát és a fenekemet használta párnának, rátette a fejét. És rám nézett azt mondta, hogy “ha már erre az egyre jó vagy”. Mindketten nevettünk, vicces volt, velem ilyen még nem történt. :D Persze utána kibújtam alóla, azért mindent én sem engedek, nem hagyom magamat ilyen könnyen.

Szerintetek mi a szándéka? 16/L



#fenék #párna #Rátette #Feküdt #Ráizgult
2020. jún. 22. 19:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Le szeretne veled feküdni.
2020. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Most sokáig erre az emlékre fogja "fenni a brét", ha érted a dolgot.


Tizenhatperel? Mit keres ez a felnőtt kategóriában?

2020. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2020. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Kicsi vagy még, menj, írd meg a leckét!
2020. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
A kérdést kiírta: József (42) Beregújfalu
2020. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvánvalóan megreszelne. Te mit szeretnél? Ezek alapján még nem cejejmesz beléd sajnos.
2020. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a felnőtt kategóriához akartam rakni ezt a kérdést hanem azon belül a “szerelem”-hez.:) De remélem nem ezen akad fent majd mindenki. Aki értelmesen válaszolt annak köszönöm. És nem, nem megreszeltetni szeretném magamat!
2020. jún. 22. 19:52
 8/16 anonim válasza:
80%
Miért nem durrantottál egyet? Egyből leszállt volna a sejehajodról.
2020. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Helyes kis tini flortok. Igazabol egy kicsit beolvasott neked. Azzal hogy felhivtad magadhoz, szerintem ő tobbet akart vokna. Biztos bizott benne, hogy egy csok, vagy valamibsexuqlis tortenik veletem. Biztos fog meg széditeni a gyerek :D
2020. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
7 Az, hogy te mit akarsz az egy dolog, egy férfi általában kufircolni akar egy lánnyal nem pedig barátkozni (kivétel ha homokos)
2020. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!