Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám meg akarja verni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám meg akarja verni a barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A családommal nagyon őszinte a viszonyom. És ezért tegnap elmondtam nekik hogy már nem vagyok szűz. A szüleim teljesen természetesen fogadták (hiszen 16 éves vagyok és 8 hónapja együtt vagyunk a barátommal) de a bátyám teljesen kiakadt és meg akarja keresni a barátomat hogy megverje (ahogy ismerem meg is tenné) és elkezdett vacsora közben tegnap olyanokat kiabálni hogy elmorzsolja a mogyoróit annak a hülye f***nak. Szóval eléggé félek. Mit tegyek?

2019. aug. 5. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Elég idegbeteg bátyád van. Menj be a rendőrségre.
2019. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Cigány a bátyád? vagy valami falusi puruttya család? Azoknál van ez a stílus.


Rendőrség szerintem is. Megmondhatod neki, még egy beszólás és feljelented a rendőrségen.


Az ilyen gizda asszonyverős fotelmaffiózóknak csak a pofája nagy

2019. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk ha szüleid nem állítják le a kicsi fiúkat, ugyan olyan alpári cigány família az is.


Vacsoraasztalhoz nem való ez a stílus értelmiségi magyar családoknál'

2019. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze a bátyádnak a te életviteledhez, ha a szüleidnek nincs bajuk vele? Talán anyukáddal, apukáddal kellene ezt megbeszélni. Ők tudnak hatni a bátyádra, hogy törődjön a maga dolgaival.
2019. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk cigányok és a szüleimmel hárman próbáljuk leállítani de elég nehezen kezelhető. És tényleg nem való ilyen viselkedés a vacsora asztalhoz. Viszont annyira hirtelen haragú hogy 2 éve kirúgték a sulijából mert annyi embert vert meg, még egy lányt is.😓😓
2019. aug. 5. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha ideg beteg, a szüleidre se hallgat akkor kezeltetni kell. A vége úgyis az lesz. Legfeljebb a bírósag fogja kimondani. Semmi köze hozzá, hogy lefeküdtél a sráccal. Csak a báttyád, nem a rabszolgatartód! A fiúd adott esetben meg tudja védeni magát?

Elsőkörös megoldásnak, hogy rögtön rendőrségre rohhanni, nem biztos hogy jó megoldás szerintem.

2019. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

A bátyádat én lazán bezárnám valami pszihiátriába, ugyanis beteges, amit csinál.

Az, hogy ennyi idősen, ennyi idő után lefeküdtetek természetes dolog, hisz látod, a szüleidnek se volt vele problémája.

A bátyád reakciója viszont nagyon egészségtelen. Elsősorban a szüleidnek kell leállítania a lehető leghamarabb, másrészt azért szólnék a barátomnak, hogyha esetleg látja az utcán, a közelébe ne menjen.


18/L

2019. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A barátom mindent tud azonnal elmondtam neki, nem titkolózunk. És én is úgy gondolom hogy semmit nem siettünk el a barátommal. És amúgy ha kell meg tudja védeni magát. De nem szeret verekedni.
2019. aug. 5. 13:08
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Pszichiáter kezelte a bátyádat?


Az is lehet súlyos mentális problémái vannak. Gyakoriak a dührohamok, agresszió az ilyen embereknél.


Sürgősen el kell valahogy vinni pszichiátriára, mert előbb utóbb szinte biztos hogy börtönben fog kikötni. Az pedig mint tudjuk egy bűnözőbakadémia, onnan kitörés nincs.


Valószínűleg gyógyszeres kezelésre szorul.

2019. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Barátod pedig vegyen gázsprét, vagy próbáljatok szerezni egy gáz-riasztó fegyvert.


A kés veszélyes, ott biztosan megsérül vagy a bátyád, vagy ő és akár halállal is végződhet.


Esetleg vipera vagy boxer, de azt használni is tudni kell mert ellene fordíthatják.


Szeret vagy nem, de meg kell védenie magát.

2019. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!