Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be az orosz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be az orosz vonásu csajok a pasiknak? Személyes tapasztalat (én orsz csaj vagyok)

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 22:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
76%

Nekem mindig is bejöttek az orosz lányok. Az hogy miért, főleg az arcvonásaik, hogy is mondjam. Sokkal "durvább" vonásaik vannak mint a legtöbb nem orosz/szláv népnek, talán még kevés németnek hasonló. De egyszerűen nekem bejön, sokkalta jobban mint a "lányosabb" puhább arcvonallal rendelkező lányok, magyarok közül is inkább az erősebb, karakteresebb arcvonalú lányok jönnek be.


Remélem tudtam válaszolni neked :D

2019. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Huszon éves orosz nővel meg nem beszélgettem pláne nem láttam még sajna.

Öregeket viszont mar igen de ok nem a legszebbek. Van egy két anyuka ami azért igen de így a veteránok mar nem.

2019. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem csak a pasiknak jönnek be! A legjobb barátnőm mondta egyszer, hogy: "az orosz nők tettek engem leszbikussá" szóval a leszbikus lányok között is vannak olyanok XD. Szerinte valahogy különlegesek az orosz nők, de nem tudja megfogalmazni, hogy miért.

Aztán a fiú osztálytársaim... na igen, nekik nagyon bejönnek az orosz nők. :D (bár őszintén remélem egy orosz nővel se fognak találkozni...) Öhm... azt inkább nem fejtem ki, hogy ők miket mondtak. >-<

Én imádom Oroszországot, de aszexuálisként erre a kérdésre saját szemszögből nem tudok válaszolni. (Pláne, hogy lány vagyok, haha 😂)

2019. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 GuyFromNewCity ***** válasza:
14%
Mert az orosz nők imádják a vad sexet😏
2019. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Van benne valami. Még soha nem láttam annyi gyönyörű nőt, mint Szentpétervár utcáin. :)


Amellett, hogy szépek az arcvonásaik, magabiztosak, büszkék, és a legtöbben nagyon adnak a külsejükre, szépen megcsinált frizurával, nőies, de kényelmes ruhákban mászkálnak a mindennapok során is. (Persze ez nem minden orosz nőre igaz, de általánosságban nekem ez volt a benyomásom, és ez is marad.)

2019. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"...Aztán minden hölgy oly hibátlan,

Pontos, fenséges és nemes,

Értelmes, jámbor s istenes,

Óvakodó és makulátlan..."

"...Ez a versszak nem más, mint szép orosz hölgyeink dicsérete"... "...A mi hölgyeink egyesítik magukban a műveltséget . szeretetreméltósággal, s a szigorú erkölcsi tisztaságot azzal a keleties bájjal..."

(Alekszandr Szergejevics Puskin-Jevgenyij Anyegin, Áprily Lajos fordításában)


Viccet félre téve, (az a része akit a neten látni lehet) nagyon szép és vonzó, ennyi az oka. :)

2019. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!