Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be az orosz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be az orosz vonásu csajok a pasiknak? Személyes tapasztalat (én orsz csaj vagyok)

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Orosz egy primitiv fél feudális nép. Akiknek bejönnek az oroszok általában valami proli gondolkodású szakmunkás.
2019. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A kinezetre gondolok!

És kedves #1-es jártál mar Oroszországba? Beszéltél mar orosszal?

2019. júl. 24. 22:30
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

#1 Gondolom ellenben érted bárki tűzbe tenné a kezét. XD


Nem tudom, de az oroszok közt is vannak jóképű srácok és szép lányok.

Talán az akcentus is közrejátszhat (ha van), mert egy nekem szexis akcentus (például skót) azonnal vonzóbbá teszi az embert.


18/L

2019. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Olvassatok Csehovot, Gogolt illetve Dosztojevszkijt, és rájöttök.


Primitiv felsőosztály nyomorban és tudatlanságban tartja az alatta lévőket, ami egy ördögi kört alkotva egy undorító népet teremt.

2019. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az orosz emberek 1000x normalidabbak mint pl. a nemetek!

És itt nem a kulturarol van/volt szó hanem az orosz noo kinezeterol!!

2019. júl. 24. 22:42
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Mit veszel etalonnak, mint orosz/német? Vagy talán láttad az összes orosz illetve német embert?


Kit tekintesz tipikus orosznak illetve németnek?

2019. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Viccesek a kommentek.. egyesek még lehet, hogy az előző században élnek. :D


Nagyon szépek az orosz nők. Alapból sokat adnak a külsőre, kb. még a sarki boltba is magassarkúban járnak le. Egy átlag magyar pasi, ha rájuk néz rögtön elszégyenli magát, mert mérföldekre állnak tőle stílusban. Szinte félelmetes a kisugárzásuk, de csak azért, mert itt Magyarországon nincs ekkora divatja a kisugárzás fejlesztésének.

Nekem személy szerint azért is tetszenek, mert általában hó fehér bőrük van és világos hajuk. Imádom az ilyet.


Összefoglalva azért tetszenek a magyar pasiknak az orosz nők, mert elérhetetlennek tűnnek.


25/F

2019. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Lazy Lover ***** válasza:
81%
Gondolom kék a szemed meg szöke vagy az nagyon be jön a pasiknak
2019. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#7 attól hogy valaki művelt, nem az előző században él. Bár ez már nem divat a modern korban.


Illetve elég nagy barom lehetsz ha te komolyan ilyent állítasz, hogy a sarki boltba is magassarkúba mennek :,D


Eltudom képzelni hogy egy Murmanszki vagy egy Kazanyi panelnegyedben milyen kifinomult hölgyekkel találkozhaznál :,D

2019. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Ugye a magyarok a legszebbek es az oroszok kozt van egynehany azsiai beuteso holgyemeny, akik eleg csinosak.
2019. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!