Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi bajom a Zikkurat Színpadi...

Mi bajom a Zikkurat Színpadi Ügynökséggel?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a honlap három nagylemeznél (Ne sírjatok lányok (1973), A koncert (1981), Illés-kislemezek (1984)) nem írja le, hogy a nagylemezen milyen számok vannak. A Facebook-on az Illés Kluboschok Baráti Köre ezt írta nekem:

"A Zikkurat Színpadi Ügynökség kezeli azt oldalt"

A Zikkurat Színpadi Ügynökség pedig nemhogy a honlapot nem javítja ki, de még az én írásaimra sem hajlandó válaszolni. Ha rajtam múlna, én támadnám a Zikkurat Színpadi Ügynökséget, azért, mert 1984-ben nem jelent Illés nagylemez. Már több honlapot is megszüntettek, köztük vannak olyanok is, melyek a web.archive.org-vel sem érhetőek el. Ha netán megszűnne a [link] honlap, akkor nem tudom, hogy a wikipédia itt mit írna:

[link]


Azt se tudom, hogy rajtam kívül nézegeti-e még valaki a honlapot. Ha meg nem, akkor a honlap miért nem szűnik meg?


2019. márc. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd, mentalisan minden rendben van nalad?
2019. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam minden rendben. Nézze meg ön is ezt a diszkográfiát:

[link]


1984-ben nem jelent meg Illés lemez.

2019. márc. 2. 16:15
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Nem is sorlemezt említ a honlap, hanem kislemezeket...
2019. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Bocsánat, közben utánanéztem: valóban nem jelent meg lemez 84-ben; az említett anyag 1983-ban lett kiadva:

[link]

És az 1978-as Boldog város viszont kimaradt a diszkográfiából...

2019. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!